آغاز مطالعه جدید محققان؛

آزمایش بر روی قارچ بعنوان درمانی برای کرونا

آزمایش بر روی قارچ بعنوان درمانی برای کرونا اپتیک: آزمایش های اولیه برای تست قارچ های دارویی و گیاهان چینی برای درمان بیماران کووید ۱۹ با علایم خفیف تا متوسط در حال انجام می باشد.به گزارش اپتیک به نقل از مهر به نقل از وب مِد، دو مرحله اول کارآزمایی کنترل شده با دارونما در دانشگاه کالیفرنیا برای درمان بیماران کرونایی که در خانه با علایم خفیف تا متوسط قرنطینه شده بودند، شروع شده است. کارآزمایی سوم درحال بررسی استفاده از قارچ های دارویی بعد از تزریق واکسن های کووید ۱۹ است.
محققان همینطور چهارمین آزمایش را برای تست قارچ ها در مقابل یک واکسن تقویت کننده کووید راه اندازی کرده اند. این واکسن به بررسی تاثیر در افرادی که بیماری های زمینه ای دارند که واکنش واکسن را در آنها می کاهد، می پردازد.
بر اساس این گزارش، دو گونه قارچ درحال آزمایش معروف به ترکی تیل (دم بوقلمون) و آگاریکون، بعنوان مکمل های بدون نسخه در دسترس هستند.
برای هر کارآزمایی، محققان قصد دارند ۶۶ نفر را که با علایم خفیف تا متوسط کووید ۱۹ در خانه قرنطینه می شوند، بکار گیرند. شرکت کنندگان به صورت تصادفی ترکیب قارچ، گیاهان دارویی چینی یا دارونما را به مدت ۲ هفته دریافت خواهند کرد.
به گفته محققان، گیرنده هایی روی سلول های انسان وجود دارد که اجزای خاصی از قارچ را به هم متصل می کند. بدین طریق قارچ ها می توانند رفتار سلول های ایمنی را تنظیم کنند، که می تواند ضد ویروس کرونا تاثیر بگذارد.


منبع:

1400/09/01
16:29:08
5.0 / 5
51
تگهای خبر: آزمایش , ایمنی , بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک