اپتیک optlab

جذب دانشجوی خارجی توسط دانشگاه علوم پزشكی زنجان

جذب دانشجوی خارجی توسط دانشگاه علوم پزشكی زنجان اپتیك: برای توسعه علمی در زنجان و گسترش روابط خارجی علمی دانشگاه علوم پزشكی، این دانشگاه در صورت آماده شدن زیرساخت ها، از ترم بهمن امسال دانشجوی خارجی جذب خواهد نمود.


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، برپایه اعلام مسئولان دانشگاه علوم پزشكی زنجان، این دانشگاه در همین مبحث با سایر دستگاه های فرهنگی و مدیریت شهری برای آماده سازی فرهنگی محیط شهر زنجان برای حضور این دانشجویان تعامل داشته و جلسات متعددی برگزار كرده است.
قرار است وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی بعد از تایید شرایط پذیرش دانشجو توسط علوم پزشكی زنجان، مجوز جذب برای ترم آینده را صادر كند.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشكی زنجان در این باره به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پیش بینی این معاونت برای ترم بهمن حدود 40 دانشجوی خارجی است.
مهدی اسكندری اضافه كرد: تمركز و اولویت این دانشگاه برای جذب این تعداد دانشجو روی كشور آفریقای جنوبی است، اما محدودیتی از بابت جذب دانشجو از سایر كشورها نداریم.
دانشگاه علوم پزشكی زنجان از ابتدای سالجاری مشغول آماده سازی زیرساخت های پذیرش دانشجوی خارجی است و اقدامات لازم از جمله برگزاری كلاس های آموزش زبان انگلیسی برای اساتید، افزودن زبان انگلیسی به سایت دانشگاه و محوطه سازی را انجام می دهد.
هم اكنون 933 نفر در تمام مقاطع این دانشگاه برای ترم مهر پذیرفته شده و قرار است در 64 رشته مقطع مشغول تحصیل باشند.
تعداد دانشجویان در حال تحصیل دانشگاه علوم پزشكی زنجان در تمام مقاطع بیش از 3هزار و 600 نفر است.
اسكندری در این رابطه اظهار داشت: هم اكنون در مقطع دكتری 10 رشته، كارشناسی ارشد 22 رشته، كارشناسی و كاردانی 15رشته داریم، كه یك رشته در ترم جدید اضافه شده است.


 

1396/07/16
15:50:22
5.0 / 5
5135
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک