اپتیک optlab

روایت صادقی از روند درمان كرونا تا بهبودی كامل

روایت صادقی از روند درمان كرونا تا بهبودی كامل به گزارش اپتیك نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی روایتی از ابتلای خود به بیماری كرونا تا بهبودی كاملش و خارج شدن از قرنطینه را بیان كرد.


محمود صادقی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به ابتلای خود به ویروس كرونا اظهار نمود: ۳۰ بهمن ماه یعنی دو روز پیش از انتخابات مجلس علایم رایج بیماری كرونا یعنی تب، لرز و سرفه را داشتم كه این وضعیت تا ۴ اسفند ادامه پیدا كرد؛ تا جایی كه مجبور به رفتن به بیمارستان با تب ۳۸.۵ درجه شدم. آن موقع سی تی اسكن گرفتم اما گفتند كه مبتلا به كرونا نشدم. فردای آن روز از بیمارستان با من تماس گرفته و گفتند كه طبق سی تی اسكن ریه ها درگیر شده بنابراین سفارش كردند كه در خانه بمانم. تلفنی نسخه ای از برخی از داروها را تجویز كرده و سفارش هایی را كردند.
وی در توضیح سفارش های دكتر، اظهار داشت: سفارش اكید دكتر این بود كه در منزل بمانم چون علایم حاد دیگری مثل تنگی نفس نداشتم گفتند نیازی به حضور در بیمارستان نیست كما اینكه خودم هم به علت اینكه آلوده بودن محیط بیمارستان احتیاط های لازم را داشتم. خویش را در اتاقی در منزل قرنطینه كرده و تلاش می كردم با سایر اعضای خانواده تماس نداشته باشم كه آنها خدای نكرده مبتلا نشود كه خوشبختانه این اتفاق هم رخ نداد.
صادقی اضافه كرد: سفارش پزشك مصرف مداوم آب و چای داغ، سوپ و مایعات و مصرف ویتامین D و ویتامین C، مسكن و یك نوع قرص بود كه قبلا برای مداوای بیماری سارس استفاده می شد. استفاده از محلول ضدعفونی كننده و دوری از اعضای خانواده هم سفارش های دیگر پزشك بود.
وی افزود: در این مدت تب بنده تدریجا كاهش پیدا كرد. همان زمان دو جلسه مجلس برگزار گردید كه بنده حضور نداشتم اما اعلام گردید كه به مجلس برای دادن تست برویم. مجبور به حضور در مجلس شده و تست دادم اما پس از یك هفته اعلام نمودند كه قابل تشخیص نیست و باردیگر باید تست دهم كه آن زمان هم كیت تشخیص تمام شده بود؛ كما اینكه اصراری به دادن آزمایش هم نداشتم. به هر حال پس از گذشت ۱۰ روز باردیگر در بیمارستان آزمایش دادم كه اعلام نمودند جواب منفی است و قرنطینه به اتمام رسید. خوشبختانه حالا حالم بهتر است.
این عضو كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینكه طبق سفارش پزشك از حضور در مكان های عمومی پرهیز می كنم اظهار داشت: به صورت مجازی كلاس های دانشگاه را برای دانشجویان برگزار كردم. از راه تلفنی هم با همكاران در ارتباط هستم و مراجعات مردمی را به صورت تلفنی انجام می دهم كه آخرین مورد آن نوشتن نامه ای برای یك خانواده زندانی بود كه امروز انجام دادم.
او در آخر به اعلام عمومی ابتلایش به بیماری كرونا اشاره نمود و در توضیح علت این كار اظهار داشت: پس از اینكه مبتلا شدن به ویروس كرونا به بنده اعلام شد، با عنایت به نامساعد بودن حالم احساس كردم به سرعت ویروس در ریه هایم پیشرفت می كند و پس از آن خودم را تسلیم رضا و تقدیر الهی كردم. در همین حالت درخواستی از خانواده های زندانیان سیاسی و امنیتی دریافت كردم در خصوص اینكه از رئیس قوه قضاییه بخواهم به زندانیان مرخصی بدهند. بنابراین ضمن اعلام ابتلای خود به این ویروس درخواست خانواده های زندانیان را هم مطرح كردم. در واقع هدف من اعلام این درخواست بود. خوشبختانه قوه قضاییه و آقای رییسی با توجه به این مورد دستورالعمل خوبی در این حوزه صادر كردند.1398/12/25
15:55:03
5.0 / 5
3253
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک