اپتیک optlab
زالی خبر داد؛

كاهش ۳ درصدی مراجعات كرونایی به بیمارستان های تهران

كاهش ۳ درصدی مراجعات كرونایی به بیمارستان های تهران اپتیك: فرمانده ستاد مقابله به كرونا در كلانشهر تهران، با اشاره به تعداد بستری در بیمارستان های تهران طی 24 ساعت گذشته، از كاهش سه درصدی مراجعه به مراكز بهداشتی و درمانی استان تهران آگاهی داد.به گزارش اپتیک به نقل از مهر، علیرضا زالی، آمار بستری در بخش های عادی به سبب ابتلای به سندرم حاد تنفسی و تشخیص احتمالی ابتلاء به کرونا در تهران را، ۱۹۱ نفر اعلام نمود و اظهار داشت: ۸۱ بیمار در بخش های ویژه در مراکز درمانی استان پذیرش و ۳۸۲ بیمار نیز از بیمارستان ها ترخیص شدند.
وی از کاهش سه درصدی مراجعه به بخش های بهداشتی و درمانی در ۲۴ ساعت گذشته نسبت به روز قبل آگاهی داد و اظهار نمود: به سبب ایجاد شرایط متفاوت در تهران، شکننده بودن حفظ شرایط موجود و باتوجه به تغییر آهنگ ترددهای درون شهری و اینکه شهر تهران همچنان یک شهر آلوده است، از شهروندان تقاضا داریم مثل گذشته به رعایت نکات بهداشتی توجه ویژه داشته باشند.
زالی افزود: ممکنست هموطنان به سبب خستگی، رعایت نکات را کمتر مورد توجه قرار دهند و در این راه غفلت هایی صورت گیرد و این ویروس فریبنده منجر به ایجاد امواج جدید بیماری شود.
وی در آخر با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی توسط صاحبان کسب و کار و مشتریان، اشاره کرد: قریب به ۶۰۰ هزار نفر روزانه از ناوگان مترو استفاده می نمایند که از این افراد خواهش می کنم استفاده از ماسک را مورد توجه قرار دهند. از طرفی به رغم کوشش های کارکنان برای ضدعفونی کردن ناوگان حمل و نقل، حجم بالای سفرهای درون شهری سبب می شود همچنان تاکید ستاد، ممانعت از دست زدن به سطوح مسطح مشترک جز در موارد ضروری و اجتناب از لمس اجزای صورت اجتناب باشد.


منبع:

1399/02/18
13:20:46
5.0 / 5
2529
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک