محموله واكسن روسی وارد و ترخیص شد

محموله واكسن روسی وارد و ترخیص شد به گزارش اپتیک معاون فنی گمرک ایران سومین محموله واکسن اسپوتنیک وارد شده از روسیه در حداقل زمان ممکن از گمرک ترخیص  و به مسؤلان وزارت بهداشت تحویل گردید.مهرداد جمال اورنقی در گفت و گو با ایسنا اعلام نمود که امروز(پنج شنبه) ساعت حدود ۱۷: ۳۰ محموله دیگری از واکسن کرونا از روسیه به فرودگاه امام خمینی(ره) وارد شد که شامل ۲۰۰ هزار دوز واکسن اسپوتنیک بود.

وی اظهار داشت: به روال محموله های قبلی این محموله واکسن هم با حضور مسؤلان گمرک، پای پرواز مورد بررسی و باحداقل تشریفات گمرکی ترخیص و تحویل مسؤلان وزارت بهداشت شد.

به گفته این مقام مسئول در گمرک ایران این سومین محموله واکسن وارداتی از روسیه است که به همراه محموله واکسن چینی در مجموع تا کنون چهار محموله واکسن وارد و ترخیص شده است.
گفتنی است که پیش از این دو محموله واکسن کرونا از روسیه وارد کشور شده بود که نخستین محموله ۱۶ بهمن ماه به فرودگاه امام خمینی (ره) رسید و حاوی چهار پالت واکسن اسپوتنیک روسی به وزن حدود ۶۴۰ کیلوگرم و ساخت کشور روسیه بود.
دومین محموله هم ۲۵ بهمن ماه، وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شد که این محموله ۳۲۴۲ کیلویی هم واکسن اسپوتنیک ساخت کشور روسیه بود.
همینطور در دهم اسفندماه محموله واکسن کرونا ساخت کشور چین شامل ۲۵۰ هزار دوز وارد شده بود.
1399/12/15
12:48:27
0.0 / 5
348
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک