نیشتر عباس محبی به حوزه سلامت

نیشتر عباس محبی به حوزه سلامت به گزارش اپتیک طنز «نیشتر» عنوان برنامه رادیویی است که با بازی عباس محبی در چارچوب شوخی کردن با موضوعات سلامت روی آنتن رادیو سلامت می رود.


به گزارش اپتیک به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه طنز «نیشتر» به تهیه کنندگی مجید امجدی فرد در چارچوب شوخی کردن با موضوعات سلامت روی آنتن رادیو سلامت می رود و عباس محبی یکی از بازیگران آیتم های برنامه است.
مجید امجدی فرد ـ تهیه کننده این برنامه رادیویی ـ توضیح داد: نیشتر روزهای پنجشنبه ساعت ۱۵ روی آنتن رادیو سلامت می رود. در این برنامه با موضوعات سلامت اجتماعی شوخی می نماییم و در چارچوب طنز صدمه شناسی می نماییم. برنامه، شامل آیتم های متنوع است تا یک ساعت مفرح را برای شنوندگان فراهم نماییم.
وی افزود: من مرض دارم، اتاق عمل، ویروس ها وارد می شوند، خانواده داروشناس، بچه پرسشگر، ضد ماسک، ورزش یعنی سلامتی، نگرانم، شورای حل اختلاف پزشکی و... عناوین آیتم های برنامه نیشتر است. آیتم ها به صورت نمایشی اجرا می شود. چند آیتم طنزآهنگ هم داریم که اختصاص به پخش ترانه ها با مبحث طنز سلامت اجتماعی همچون نبود دز دوم واکسن، گرمای تابستان و کمبود آب و... دارد.
عباس محبی، فرانک رفیعی طاری، میلاد عندلیبی و... در این برنامه بازی می کنند. نگین خواجه نصیر کارگردان هنری و عباس محبی و سیدابوالفضل طاهری نویسندگان هستند.
منبع:

1400/03/31
09:38:07
5.0 / 5
256
تگهای خبر: پزشك , دارو , سلامت , واكسن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک