تاكید سازمان جهانی بهداشت بر ضرورت مهار سویه های جدید كرونا

تاكید سازمان جهانی بهداشت بر ضرورت مهار سویه های جدید كرونا به گزارش اپتیک سازمان جهانی بهداشت (WHO) باتوجه به گسترش سویه های مسری تر کروناویروس اشاره کرد: بمنظور جلوگیری از افزایش مجدد موارد مبتلاشدن به کووید-19 اقدامات دقیقی را در نظر گرفته و اجرا کنید.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، از آنجائیکه تعداد کشورهای بیشتری شیوع انواع مسری تر بیماری کووید-۱۹ را تایید نموده اند، سازمان جهانی بهداشت (WHO) روز یکشنبه دستورالعملی را برای کشورهای منطقه جنوب شرق آسیا صادر کرد تا اقدامات دقیقی را در ارتباط با بهداشت عمومی و اجتماعی گسترش داده و اجرائی کنند و همین طور بمنظور جلوگیری از بروز یک موج دیگر، روند واکسیناسیون کروناویروس را سرعت بخشند.
"پونام ختراپال سینگ" مدیر منطقه جنوب شرقی آسیا در سازمان جهانی بهداشت اظهار داشت: باید بطور پیوسته کوشش های خود برای آزمایش، ردیابی و قرنطینه افراد آلوده به کروناویروس را تقویت نماییم. همین طور اجرائی شدن مداخلات اجتماعی مانند رعایت فاصله فیزیکی، بهداشت دستها و استفاده صحیح از ماسک ضروری می باشد. این اقدامات باید بطور کامل و برای دوره زمانی طولانی تری در مناطقی اجرائی شود که با انواعی از ویروس که از قابلیت انتقال بیشتری برخوردار می باشند، مواجهند.
طی روزهای گذشته، مالدیو و میانمار مواردی از مبتلاشدن به سویه های نگران کننده ویروس که قبل از این در بنگلادش، هند، اندونزی، نپال، سریلانکا، تایلند و تیمور شرقی تایید شده بود، گزارش کرده اند.
به گزارش اپتیک به نقل از هندوستان تایمز، شیوع سویه های نگران کننده در کنار از سرگیری کارهای اقتصادی و اجتماعی به افزایش موارد مبتلاشدن به بیماری کووید-۱۹ در جهان منجر گردیده است.
منبع:

1400/03/31
23:01:34
5.0 / 5
248
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک