اپتیک optlab

اضافه شدن رشته محلهای علوم پزشكی دانشگاه آزاد به سامانه تكمیل ظرفیت آزمون سراسری

اضافه شدن رشته محلهای علوم پزشكی دانشگاه آزاد به سامانه تكمیل ظرفیت آزمون سراسری اپتیك: تهران- رشته محل های تكمیل ظرفیت گروه علوم پزشكی دانشگاه آزاد اسلامی به سامانه ثبت نام تكمیل ظرفیت آزمون سراسری سال 96 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی كشور افزوده شد.


به گزارش اپتیك به نقل از ایرنا، روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی روز چهارشنبه اعلام نمود: ثبت نام انتخاب رشته مرحله تكمیل ظرفیت رشته های آزمون سراسری 1396دانشگاه آزاد اسلامی كه از روز 28 دی ماه شروع شده بود تا ساعت 24 روز جمعه 20بهمن ماه تمدید گردید و رشته محل های تكمیل ظرفیت گروه علوم پزشكی هم به سامانه تكمیل ظرفیت آزمون سراسری 96 اضافه شده است.
تمام داوطلبانی كه در آزمون سراسری (پزشكی) 96 سازمان سنجش آموزش كشور شركت كرده و در نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 در هیچ یك از واحدهای دانشگاه آزاد ثبت نام نكرده اند، مجاز به ثبت نام در تكمیل ظرفیت این دوره هستند و می توانند با رجوع به سامانه این مركز به نشانی www.azmoon.orgنسبت به انتخاب حداكثر 20 رشته محل دانشگاهی اقدام نمایند.
امكان ویرایش رشته محل های انتخابی تا آخر مدت زمان ثبت نام برای داوطلبان فراهم خواهد بود.

**تمدید مهلت ثبت نام بر مبنای سوابق تحصیلی در مقاطع كاردانی پیوسته و ناپیوسته نیمسال دوم 97-96 دانشگاه آزاد
ثبت نام بر مبنای سوابق تحصیلی در مقاطع كاردانی پیوسته و ناپیوسته نیمسال دوم 97-96 تا ساعت 24 روز پنج شنبه 26 بهمن ماه تمدید گردید.
متقاضیان ثبت نام برپایه سوابق تحصیلی مقاطع كاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با رجوع به سامانه این مركز به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و بعد از مطالعه و كسب آگاهی های كامل در مورد انتخاب رشته، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم پس از تهیه كارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در 20رشته محل در مقطع كاردانی ناپیوسته و در یك رشته و 20 محل دانشگاهی در مقطع كاردانی پیوسته اقدام نمایند.
دارندگان دیپلم فنی و حرفه ای، كاردانش و هنرستان نظام قدیم در مقطع كاردانی پیوسته در رشته متجانس با دیپلم و همینطور دارندگان دیپلم نظری نظام جدید متوسطه بدون پیش دانشگاهی و داوطلبان دیپلم چهار ساله نظام قدیم، در هر رشته ای از كاردانی پیوسته امكان ثبت نام دارند.
متقاضیان كاردانی ناپیوسته با دارا بودن مدرك دیپلم چهار ساله نظام قدیم یا دیپلم و پیش دانشگاهی نظام جدید می توانند در هر رشته كاردانی ناپیوسته ثبت نام كنند.
واجدین شرایط می توانند بدون توجه به محدودیتهای اعلامی در رشته تربیت بدنی ثبت نام كنند.
فراهنگ **9022**1055
خبرنگار: رقیه نوری *انتشاردهنده: زینب كارگر


1396/11/12
15:17:26
5.0 / 5
4600
تگهای خبر: پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک