اپتیک optlab
طبق آخرین رنگبندی مشخص شد؛

۳ شهرستان استان سمنان در وضعیت هشدار جدی کرونایی

۳ شهرستان استان سمنان در وضعیت هشدار جدی کرونایی اپتیک: طبق آخرین رنگبندی اعلام شده از طرف وزارت بهداشت، سه شهرستان مهدی شهر، سرخه و آرادان در وضعیت نارنجی، یا همان هشدار جدی کرونائی قرار گرفتند.به گزارش اپتیک به نقل از مهر، طبق اعلام ستاد مقابله با کرونای وزارت کشور، مبتنی بر آمارهای ارسالی از طرف دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و شاهرود، رنگ بندی کرونائی شهرستان های استان سمنان بازهم دستخوش تغییر شد. این دفعه در آخرین رنگ بندی آن هم دو هفته مانده به بهار ۱۴۰۲ سه شهرستان استان در وضعیت نارنجی قرار گرفتند.
مهدی شهر، سرخه و آرادان در آخرین رنگ بندی اعلامی از طرف وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در وضعیت نارنجی یا همان هشدار جدی کرونائی قرار گرفتند که نشان از شیوع بسیار زیاد بیماری کرونا و افزایش تعداد بستری ها می دهد.
همچنین آمارهای غیر رسمی انتشار یافته از دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و شاهرود نشان میدهد که تعداد مراجعان به بیمارستان با علایم حاد تنفسی و همین طور بستری در بخش های مراقبت های ویژه نیز به طرز شایان توجهی بالا رفته است.
در آخرین رنگ بندی اعلامی وزارت بهداشت هیچ نقطه آبی یا همان شرایط تثبیت شده ای در نقشه استان سمنان دیده نمی شود و بقیه شهرستان ها شامل گرمسار، سمنان، دامغان، شاهرود و میامی در وضعیت زرد کرونائی یا همان هشدار قرار دارند.
وضعیت کرونائی در استان سمنان بار دیگر رو به وخامت می گذارد و آمارها نیز این مساله را تائید می کنند. از ۲۳ شهر در وضعیت نارنجی یا همان هشدار جدی در کل ایران سه شهر در سمنان قرار دارد و این نشان میدهد که وضعیت در این استان ناپایدار شده است.
شیوع آنفولانزا همین طور تمام مراکز درمانی استان سمنان را مملو از جمعیت کرده است. بیماری که بسیار شبیه کرونا است و دوران طولانی نیز بیمار را زمین گیر می کند.
پزشکان تاکید دارند که مردم از خود درمانی پرهیز کنند همین طور استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی برای سلامتی خود مردم، الزامی است.

1401/12/20
12:16:08
5.0 / 5
180
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک