اپتیک optlab
وزیر بهداشت؛

گوش شنوا برای جامعه پزشكی

گوش شنوا برای جامعه پزشكی اپتیك: وزیر بهداشت با عنوان این مطلب كه امروز جامعه پزشكی باید مردم و منافع مردم را بر خود مقدم بداند، اظهار داشت امیدوارم گوش ما هم شنوا باشد تا بتوانیم راه را از چاه تشخیص بدهیم.به گزارش اپتیك به نقل از مهر، سیدحسن قاضی زاده هاشمی در حاشیه همایش شهدا و رزمندگان داروساز در جمع خبرنگاران گفت: مردم خیلی خوب با خدمات پزشكان هم در دوران انقلاب و هم در دوران دفاع مقدس آشنا هستند، به خصوص افرادی كه رفتند و شهید شدند. اكنون تنها كاری كه می توان كرد این است كه بر عهد و پیمان خود ایستادگی كنیم.
وی افزود: كسانی كه از جامعه پزشكی به جبهه های نبرد رفتند و شهید شدند ویژگی های خاصی داشتند، آنها انسانهای منزه و پسندیده ای بودند كه انتخاب شدند، بنابراین در ادامه راه آنها بهترین كار وفاداری به آرمان های شهداست، حتی ارزش آن بیشتر از مراسم و یادبود است. اگر چه همین یادواره ها نیز خوب است، اما قابل قیاس نسبت با عملی كه بایستی هر كدام از ما داشته باشیم، نیست. امروزه جامعه پزشكی این چنین است و مردم و منافع مردم را بر خود مقدم می داند.
وزیر بهداشت افزود: آرزو می كنم همه عمر ما در راستا و مسیری باشد كه آرزوهای شهدای بزرگوار را عملی كنیم.
هاشمی با اشاره به نقش جامعه داروسازی در كشور، گفت: افرادی كه در حوزه داروسازی، تجهیزات پزشكی، واكسن و... هستند، می توانند بیش از این به دولت كه بخشی از نظام جمهوری اسلامی است، كمك كنند و امیدواریم این افراد برای همیشه تاریخ بر همان عهد و پیمان شهدا بمانند.وی با اشاره به مسئولیت دكتر اصغری در كسوت ریاست سازمان و غذا و دارو گفت: از دكتر دیناروند هم می خواهم هر كجا كه می تواند از كمك كردن به این حوزه دریغ نكند. امیدوارم گوش ما هم شنوا باشد تا بتوانیم راه را از چاه تشخیص دهیم.
 

1396/07/02
14:34:55
5.0 / 5
5052
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک