اپتیک optlab
با حضور معاون علمی رییس جمهور صورت گرفت

افتتاح پژوهشكده گیاهان دارویی دانشگاه ایلام و صندوق پژوهش و فناوری پارك استان

افتتاح پژوهشكده گیاهان دارویی دانشگاه ایلام و صندوق پژوهش و فناوری پارك استان به گزارش اپتیك پژوهشكده گیاهان دارویی و معطر دانشگاه ایلام امروز با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور راه اندازی شد.


به گزارش اپتیك به نقل از ایسنا، در ادامه سفر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ایلام، پژوهشكده گیاهان دارویی و معطر دانشگاه ایلام راه اندازی شد.

این پژوهشكده تكمیل چرخه ایده تا ثروت و بهره مندی از ظرفیت بومی استان ایلام در حوزه گیاهان دارویی را دنبال می كند.
دانشگاه ایلام حركت دانشگاه در راه تكمیل چرخه تولید علم تا ثروت را در سه فاز مجزا كلید زده است كه راه اندازی این پژوهشكده با استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی ایران ساخت، اولین گام در این راستا به حساب می آید.
هموار شدن راه حمایت مالی از طرح های فناورانه استان ایلام
همچنین با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، استاندار ایلام، رئیس پارك علم و فناوری ایلام و دیگر مسؤولان استانی صندوق پژوهش و فناوری پارك علم و فناوری استان ایلام با هدف پشتیبانی از طرح های نوآورانه و دانش بنیان با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راه اندازی شد.
ستاری در ادامه از مركز نوآوری و واحدهای فناور مستقر در این پارك دیدن كرد و با فناوران و استارتاپی های مستقر در پارك به گفتگو نشست.
مركز نوآوری پارك علم و فناوری، با برگزاری دوره های آموزشی، دوره های تخصصی و عرضه مشاوره های كسب و كار و همكاری با شتابدهنده ها زمینه را برای ورود ایده های نوآورانه به بازار كسب و كار فراهم نموده است.
بازدید از مركز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی و ادای احترام به شهدای گمنام مدفون در گلزار شهدای این دانشگاه از دیگر برنامه های معاون علمی و فناوری در مسافرت به استان ایلام بود.1397/11/09
22:21:26
5.0 / 5
4362
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک