اپتیک optlab

آگهی درباره تزریق بوتاكس در آرایشگاه ها

آگهی درباره تزریق بوتاكس در آرایشگاه ها اپتیك: نایب رییس انجمن جراحان پلاستیك و زیبایی ضمن آگهی درباره تزریق بوتاكس در آرایشگاه ها، اظهار داشت: امروزه افراد زیادی كه غیرحرفه ای و غیرمجاز هستند، در اعمال زیبایی دخالت می كنند و این مسئله سلامت مردم را به خطر می اندازد.


به گزارش اپتیك به نقل از ایسنا، دكتر حامد باطنی در این باره اضافه كرد: متأسفانه در مواردی همچون تزریق بوتاكس، افراد غیرپزشك در مراكز زیبایی مداخلات پزشكی می كنند و برای فرد این مسئله بسیار خطرناك است؛ چونكه اگر مشكلی پیش آید و فرد گرفتار عارضه هنگام بوتاكس شود، آنها نمی توانند شرایط را جهت حفظ سلامتی بیمار كنترل كند.
وی اظهار داشت: ورود افراد غیرمجاز در امر زیبایی همین طور سبب می شود سپس عمل فرد گرفتار عوارض احتمالی زیادی شود.
باطنی در آستانه برگزاری كنگره بین المللی جراحان پلاستیك گفت: این كنگره یكم تا سوم اسفند ماه سال جاری در بیمارستان حضرت فاطمه (س) با حضور اساتید و صاحبنظران داخل و خارج از كشور برگزار می گردد.
دبیر علمی كنگره جراحان پلاستیك و زیبایی در ارتباط با انجام اعمال زیبایی در بیماران دیابتی اظهار داشت: این افراد برای حفظ سلامتی شان سفارش می شود حتماً قندخون را در كنترل داشته باشند تا بدنشان كمتر گرفتار لطمه ناشی از این بیماری شود.
بنابر اعلام روابط عمومی انجمن جراحان پلاستیك و زیبایی ایران، وی با اشاره به اینكه دیابت التیام زخم را به تأخیر می اندازد، اظهار داشت: افرادی كه دیابت كنترل نشده دارند، باید از عمل های غیرضروری در آنها پرهیز شود؛ چونكه گرفتار عارضه و چالش های فراوان خواهند شد.1397/11/14
14:30:12
5.0 / 5
4859
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک