اپتیک optlab

رد شایعات در مورد آلودگی آب شیراز

رد شایعات در مورد آلودگی آب شیراز اپتیك: معاون بهداشت وزارت بهداشت از آماده باش نیروهای بهداشتی در استان های غربی، جنوبی و مركزی آگاهی داد و ضمن رد شایعات در مورد آلودگی آب در شیراز به دنبال سیل امروز اظهار داشت: هیچ مشكلی برای آب شهر شیراز وجود ندارد و معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشكی شیراز سلامت آب را به طور كامل تأیید كرده است.


به گزارش اپتیك به نقل از ایسنا، دكتر علیرضا رئیسی ضمن اشاره به بارش كم سابقه باران در كشور و وقوع سیل در بعضی استان ها، اظهار نمود: با عنایت به پیش بینی وقوع سیل در ۱۲ استان كشور طی روزهای آینده، تمهیدات لازم از طرف معاونت های بهداشت دانشگاه های علوم پزشكی استان های مذكور در نظر گرفته شده است.
وی ضمن اشاره به حضور مدیران ارشد حوزه بهداشت در مناطق سیل زده گفت: در بحث كنترل بیماری ها، بهداشت محیط، سلامت روان و سایر بخش های حوزه بهداشت اوضاع تحت كنترل بوده و استان های مذكور به صورت میدانی رصد می شوند.
دكتر رئیسی ضمن اشاره به كلرسنجی روزانه و نمونه برداری میكروبی آب در مناطق سیل زده اضافه كرد: تابحال مورد نگران كننده وجود نداشته و كدورت آب در محدوده استاندارد بوده است.
وی ضمن رد شایعات در مورد آلودگی آب در شیراز به دنبال سیل امروز اظهار داشت: هیچ مشكلی برای آب شهر شیراز وجود ندارد و معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشكی شیراز سلامت آب را به طور كامل تأیید كرده است.
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، دكتر رئیسی بر راه اندازی هر چه سریع تر خانه های بهداشت و پایگاه های سلامت لطمه دیده در مناطق سیل زده اصرار كرد و گفت: به محض عادی شدن اوضاع كار مرمت و راه اندازی این مراكز در اسرع وقت صورت خواهد گرفت.1398/01/07
14:04:59
5.0 / 5
5047
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک