اپتیک optlab

بازدید مدیركل دفتر سلامت روان وزارت بهداشت از مناطق سیل زده گلستان

بازدید مدیركل دفتر سلامت روان وزارت بهداشت از مناطق سیل زده گلستان اپتیك: مدیركل دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت از مناطق سیل زده استان گلستان بازدید نمود.


به گزارش اپتیك به نقل از وبدا، دكتر احمد حاجبی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: با عنایت به شرایط كنترل نسبی آب گرفتگی در شهر آق قلا و تشكیل هفت كمپ برای سكونت افراد، خدمات متمركز بر ادامه غربالگری و به تبع آن مداخلات گروهی برای افراد غربال مثبت در دستور كار است.
وی گفت: در محل نمایشگاه شهر گرگان حدود ۱۵۰۰ نفر از افراد سیل زده در چادرها و در فضایی مسقف اسكان داده شده اند كه این موضوع، شرایط دسترسی به این افراد را تسهیل نموده است.
دكتر حاجبی اضافه كرد: با هماهنگی كه بین معاونت های بهداشت، درمان و غذا و دارو در جلسه ستاد مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشكی گلستان بعمل آمد دسترسی افراد نیازمند به داروهای "آگونیست" ساماندهی شد و مصوب شد كه شرایط دسترسی به این خدمت برای گروه هدف تسهیل شود.
او در آخر اظهار داشت: در جلسه ستاد مدیریت بحران تاكید شد كه كلیه نیروهای داوطلب نمایش خدمت به سیل زدگان قبل از ورود به فیلد نمایش خدمت ابتدا با حوزه معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشكی گرگان بعنوان فوكال پوینت هماهنگ شوند تا اطمینان حاصل شود كه خدمات از نظر فنی از استاندارد لازم برخوردار می باشند.1398/01/13
13:14:02
5.0 / 5
4214
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک