اپتیک optlab

ساخت یونیت معاینه چشم توسط محققان پارك علم و فناوری خراسان

ساخت یونیت معاینه چشم توسط محققان پارك علم و فناوری خراسان اپتیك: پژوهشگران یكی از شركت های دانش بنیان مستقر در پارك علم و فناوری خراسان موفق به طراحی و ساخت یونیت معاینه چشم شدند.


به گزارش اپتیك به نقل از ایسنا، این شركت دانش بنیان با هدف نوآوری در صنعت تجهیزات پزشكی، چشم پزشكی، بیمارستانی و آزمایشگاهی در زمینه طراحی و فنی مهندسی و ساخت و مونتاژ بعنوان شركت پیشرو از سال ۱۳۸۳ فعالیت خودرا آغاز نموده و در سال ۱۳۹۰ با ایده محوری طراحی و ساخت تجهیزات پزشكی به ویژه چشم پزشكی وارد پارك علم و فناوری خراسان شده است.

این شركت تمركز خودرا بر ساخت صندلی مخصوص جراحی چشم قرار داده و هچنین توانسته با طراحی و ساخت یونیت معاینه چشم برای اولین بار، گواهی ثبت اختراع این محصول را كسب كند.

رضا سالم، مدیرعامل این شركت دانش بنیان، درباب حمایت های پارك علم و فناوری خراسان، عنوان كرد: در حوزه مالی حمایت های خوبی برای طراحی و ساخت نمونه اولیه از شركت صورت گرفت كه منجر به ساخت محصول در ابعاد تجاری شد.

او همینطور با ابراز نارضایتی از حمایت های سایر بخش های دولتی عنوان كرد: با تمام حمایت ها و تلاش هایی كه پارك علم و فناوری خراسان برای تجاری سازی محصول شركت كرده، اما متأسفانه به سبب عدم حمایت های لازم از تولیدات داخلی، همچنان واردات محصولات مشابه با كیفیت های بسیار كمتر صورت می گیرد.
منبع:

1398/03/07
15:06:46
5.0 / 5
4339
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک