اپتیک optlab

پاسخ دانشگاه علوم پزشكی چهارمحال و بختیاری درباره ابتلای برخی از اهالی یك روستا به HIV

پاسخ دانشگاه علوم پزشكی چهارمحال و بختیاری درباره ابتلای برخی از اهالی یك روستا به HIV اپتیك: سرپرست دانشگاه علوم پزشكی چهارمحال و بختیاری از مردم خواست ضمن حفظ آرامش و خویشتن داری، اخبار مربوط به ابتلای برخی از اهالی یكی از روستاهای این استان به ویروس HIV را از كانال های رسمی پیگیری كنند.


به گزارش اپتیك به نقل از ایسنا؛ دكتر مجید شیرانی با بیان این مطلب، گفت: از حدود یك ماه قبل به دنبال كشف چند مورد بیمار مبتلا به ویروس HIV در یكی از روستاهای چهارمحال و بختیاری، تیم های بهداشت و درمان تخصصی و مشاوره در معاونت بهداشتی دانشگاه تشكیل و با هماهنگی و تماس با وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی و مسئولین استانی اقدامات علمی و تخصصی در جهت شناسایی، درمان و پیش گیری از اشاعه بیماری آغاز شد و كماكان ادامه دارد.
وی اشاره كرد: در این راستا برخی از افراد مبتلا شناسایی و تحت مشاوره و درمان قرار گرفته اند و اقدامات و آزمایشات تكمیلی در جهت شناسایی علل و موارد جدید و درمان بیماران در حال انجام می باشد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشكی چهارمحال و بختیاری در ادامه ضمن سفارش به همه مردم جهت حفظ خویشتن داری و آرامش از آنان خواست كه اخبار را از كانال های رسمی پیگیری كرده و به شایعات و اخبار كذب بویژه درباره علل و تعداد افراد مبتلا توجه نكنند.
بنابر اعلام وبدا، شیرانی همچنین، از همه مسئولین، بزرگان و تاثیرگذاران در فضاهای اجتماعی و اصحاب رسانه تقاضا كرد كه در حفظ امنیت، حرمت و آرامش مردم و حفظ محرمانگی اطلاعات مردم، دانشگاه علوم پزشكی را همراهی كنند.
منبع:

1398/07/10
22:22:29
5.0 / 5
4055
تگهای خبر: آزمایش , آموزش , بهداشت , بیمار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک