اپتیک optlab

تاكید استاندار تهران بر لزوم تكمیل زیرساخت های بیمارستان امام (ره)

تاكید استاندار تهران بر لزوم تكمیل زیرساخت های بیمارستان امام (ره) اپتیك: استاندار تهران با اشاره به لزوم خدمت رسانی به مردم بر تكمیل زیرساخت های مورد نیاز بیمارستان امام خمینی(ره) و مهدی كلینیك توسط دستگاه های خدمات رسان تاكید نمود.به گزارش اپتیك به نقل از ایسنا انوشیروان محسنی بندپی در جریان بازدید از پروژه مهدی كلینیك بیمارستان امام خمینی(ره) با اشاره به لزوم اتمام بموقع این پروژه مهم اظهاركرد: این جلسه با حضور مدیران دستگاه های خدمات رسان برگزار می گردد تا كمكی كه مورد نیاز اتمام این پروژه مهم و بزرگ است را بتوان فراهم نمود.

وی با اشاره به اینكه بیمارستان امام خمینی(ره) نقش ملی دارد، اشاره كرد: بیمارستان امام خمینی(ره) هم به لحاظ وضعیت بیماران و هم به واسطه نوع خدمتی كه ارائه می دهد حائز اهمیت می باشد كه این امر وظیفه ما را دو چندان می كند تا جهت اتمام این پروژه تلاش نماییم.

استاندار تهران افزود: در این نشست دستگاه های خدمت رسان مثل برق، آب و گاز متعهد شدند تا در زمینه تامین زیرساخت ها كمك كنند همین طور اتصال انشعابات زمانبر نشود. در مورد گاز در ۱۰ روز آینده بررسی جهت تامین هزار مترمكعب برق یا ایجاد ایستگاه جدید انجام می شود.

محسنی بندپی اضافه كرد: در مورد تامین برق تیم فنی فردا بررسی می كنند تا ۵/۶ مگاوات درخواست جدید پیگیری شود تا به جمع بندی برسیم. در مورد بیمه هم نماینده از جانب بیمارستان معرفی شود تا وضعیت بررسی و ارزیابی و حمایت های لازم به عمل آید همین طور امور مالیاتی استان مساعدت لازم در تكمیل بیمارستان را داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، وی با تاكید بر اثرگذاری این جلسه جهت اتمام و تكمیل پروژه اظهار داشت: تا دو ماه دیگر جلسه دیگری برای پایش خدمات برگزار می گردد تا اثرگذاری خدمات ارائه شده مورد سنجش قرار گیرد چونكه باید كمك نماییم تا زیرساخت هایی كه برای نجات انسان ها خصوصاً برای افراد بی بضاعت است، تامین گردد.
منبع:

1398/07/21
23:18:10
5.0 / 5
4134
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک