اپتیک optlab

راه اندازی یك بیمارستان جامع فوق تخصصی كلیه در منطقه دو

راه اندازی یك بیمارستان جامع فوق تخصصی كلیه در منطقه دو به گزارش اپتیك كمیسیون ماده پنج شهر تهران با راه اندازی یك بیمارستان جامع فوق تخصصی كلیه در منطقه دو موافقت نمود.


به گزارش اپتیك به نقل از ایسنا، اشراقی درباره راه اندازی این بیمارستان اظهار داشت: این مجتمع درمانی در عرصه ای به مساحت حدود ۵۸۰۰ متر مربع در شمال بزرگراه یادگار امام (ره) و در كوی فراز واقع شده كه محدوده سایت در بخشی از عرصه ۴۳ هكتاری اراضی تعاونی هفت گانه قرار دارد.
وی با اشاره به اینكه بیشتر مجموعه های مسكونی این عرصه شكل گرفته و با وجود اینكه سرانه خدمات آن تعیین شده است، اما در عمل سطوح خدماتی لازم را ندارد، اظهار داشت: بعد از توضیحات مشاور تهیه كننده طرح و بررسی اعضاء و با عنایت به موافقت اصولی معاونت درمان وزارت بهداشت با راه اندازی بیمارستان جامع فوق تخصصی كلیه در ۸ طبقه و با سطح اشغال حداكثر ۴۰ درصد موافقت شد.
بنا براعلام روابـــط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، وی ادامه داد: هم چنین قرار شد خط آسمان و تراز ارتفاعی مجتمع درمانی رعایت و فضای سبز مناسب برای این مجموعه در نظر گرفته شود.
رئیس دبیرخانه كمیسیون ماده پنـــــــج شهر تهران تاكید كرد: علاوه بر گذر ۲۱ متری شمالی، دسترسی این مجموعه درمانی، طی تدابیری از جنوب ملك هم فراهم خواهد شد.
1398/07/30
19:16:53
5.0 / 5
4024
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک