اپتیک optlab

خرید 10 هزار سرنگ آنژیوگرافی قلبی از تولیدكنندگان ایرانی

خرید 10 هزار سرنگ آنژیوگرافی قلبی از تولیدكنندگان ایرانی به گزارش اپتیك رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران با اشاره به خرید 10 هزار سرنگ اینفلیتور آنژیوگرافی قلبی از تولیدكنندگان داخلی اظهار داشت: هیات امنا با پیش پرداخت هزینه ها از تولیدكنندگان داخلی حمایت می كند.


به گزارش اپتیك به نقل از ایسنا، دكتر مهدی یوسفی با بیان این مطلب اضافه كرد: هیات امنا تعداد ۱۰ هزار سرنگ اینفلیتور آنژیوگرافی قلبی را در جهت پشتیبانی از تولید داخل خریداری و حتی مبادرت به پیش پرداخت هزینه ها در این زمینه كرده است.

وی با اشاره به اینكه سرنگ اینفلیتور برای تنظیم فشار مایعی كه در حین عمل جراحی آنژیو پلاستی به بدن تزریق می شود، كاربرد دارد، اضافه كرد: در گذشته سرنگ اینفلیتور از كشورهایی مانند چین و فرانسه وارد می شد كه خوشبختانه با همت شركت های دانش بنیان، تولیدكنندگان كشورمان و حمایت وزارت بهداشت تولید این كالای مصرفی در كشورمان شروع شده است.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران عنوان كرد: هم اكنون قیمت سرنگ اینفلیتور آنژیوگرافی قلبی تولید داخل كه هیات امنا خریداری نموده است حدودا نصف قیمت خارجی است كه از لحاظ كیفیت با نمونه های تولید خارج برابری می كند و به تایید اداره كل تجهیزات پزشكی رسیده است.
منبع:

1398/08/12
14:53:57
5.0 / 5
4198
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , پزشك , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک