اپتیک optlab

آزمون استخدامی وزارت بهداشت برگزار گردید

آزمون استخدامی وزارت بهداشت برگزار گردید به گزارش اپتیك آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی با حضور بیشتر از ۱۰۸ هزار داوطلب از سراسر كشور برگزار گردید.


به گزارش اپتیك به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، دكتر سید كامل تقوی نژاد - معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت در حاشیه برگزاری آزمون استخدام كشوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی اظهار داشت: به منظور تامین نیروی انسانی برای بیمارستان های جدید و مراكز در حال توسعه، از سازمان امور استخدامی كشور درخواست ۴۰ هزار نیروی جدید كرده بودیم كه با به كارگیری ۱۰ هزار نفر موافقت شد.
وی ادامه داد: آزمون در سراسر كشور برگزار گردید و پذیرفته شدگان آن در نقاط مختلف مشغول به كار خواهند شد، ۲۶ درصد از پذیرفته شدگان در مناطق محروم جذب می شوند. همینطور حدود ۵ هزار و ۴۰۰ نفر از شركت كنندگان ایثارگر هستند كه طبق قانون جدید آنها هم باید در آزمون شركت می كردند و از مجموع ۱۰ هزار نفری كه بناست به كار گرفته شوند ۲۵ درصد از ایثارگران خواهند بود.
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت با بیان اینكه از ۱۰ هزار نفر حدود ۴ هزار نفر پرستار و مابقی در سایر رشته ها استخدام می شوند كه در مجموع برای بیشتر از ۵۰ رشته فعالیت استخدام خواهیم كرد، اضافه كرد: نتیجه آزمون در ماه دی اعلام می شود و امیدواریم پذیرفته شدگان تا آخر امسال مشغول به كار شوند. همچنین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی مجوز جذب ۲هزار نفر عضو هیات علمی را گرفته است كه فرایند استخدام آنها طی می شود.1398/09/02
17:35:12
5.0 / 5
4207
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک