اپتیک optlab

جراحی موفق بازسازی كاسه چشم در بیمارستان طالقانی تهران

جراحی موفق بازسازی كاسه چشم در بیمارستان طالقانی تهران اپتیك: جراحی بازسازی كاسه چشم در بیمارستان آیت الله طالقانی تهران به صورت موفق انجام شد.


به گزارش اپتیك به نقل از ایسنا، دكتر محمدجعفریان - عضو گروه جراحی دهان و فك و صورت دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی اظهار داشت: خیلی از بیماران كه در اثر سوانح گرفتار لطمه دیدگی چشمی می شوند و یا ظاهر صورت آنها لطمه می بیند، با انجام روش های نوین جراحی حدودا شكل ظاهر طبیعی و سلامتی خودرا به دست می آورند.
وی با بیان این كه سالانه بیماران خیلی از ناحیه فك و صورت گرفتار لطمه دیدگی می شوند، اظهار نمود: در بخش دهان و فك بیمارستان آیت الله طالقانی اعمال جراحی پیچیده ای انجام می شود و این مركز همچون مراكز ارجاع در كل كشور است.
وی با توضیح شرح حال بیمار كه كاندیدای جراحی كاسه چشم شده بود، اظهار داشت: این بیمار ۳۵ ساله گرفتار حادثه ای شده بود كه بر اثر آن، ناحیه استخوان صورت و كاسه چشم لطمه جدی دیده بود.
این عضو هیئت علمی دانشگاه با اشاره به لزوم بازسازی كاسه چشم و شكستگی صورت بر اثر سوانح، اظهار نمود: لبه های شكسته كاسه چشم می تواند در عملكرد چشم اختلالات جدی به وجود آورده و حركات كره چشم را تحت تاثیر مستقیم قرار دهد.
این عضو هیات علمی دانشگاه، برش كمتر، خدمات درمانی بهتر و بهره گیری از تجهیزات مدرن را همچون مزیت های روش درمانی جراحی بازسازی كاسه چشم دانست و اظهار داشت: اصلاح ساختار ظاهری و قرارگیری بافت ها به مراكز اولیه از مهم ترین دستاوردهای این عمل جراحی است.
بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، او در آخر اظهار تصریح كرد: خوشبختانه با این عمل جراحی موفق، فرم پیشانی، چشم و ابرو این بیمار به حالت عادی و طبیعی بازگشت.
منبع:

1398/09/27
18:11:12
5.0 / 5
4691
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک