اپتیک optlab
در گزارش اپتیك اعلام شد

صادرات داروی ایرانی درمان سرطان به تایلند و ارمنستان

صادرات داروی ایرانی درمان سرطان به تایلند و ارمنستان به گزارش اپتیك مدیر عامل شركت تولید كننده داروی درمان سرطان از صادرات سینادوكسوزوم به تایلند و ارمنستان تا پیش از سال جدید اطلاع داد.به گزارش اپتیك به نقل از مهر، یك شركت دانش بنیان در پارك فناوری پردیس بعد از دریافت مجوزهای لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی برای تولید نانوداروی ضد سرطان سینادوكسوزوم، موفق به صادرات و عرضه این محصول به كشور سوریه شد.
این محصول كه در زمینه درمان بیماری هایی نظیر سرطان پستان و تخمدان كاربرد دارد، با قیمتی كمتر از محصول مشابه خارجی در بازار دارویی ایران عرضه شده است. به نحوی كه با وجود قیمت ۷۰۰ دلار برای هر ویال در بازارهای منطقه ای، داروی سینادوكسوزوم به قیمت ۳۸۰ هزار تومان با تعرفه آزاد و ۳۸ هزار تومان با تعرفه بیمه ای در بازار داخلی عرضه می شود.
طبق اعلام این شركت، داروی سینادوكسوزوم تا كنون بیشتر از ۶ هزار ویال در كشور فروش داشته است كه نشاندهنده پذیرش و تایید آن از جانب متخصصان انكولوژیست است.
داروی سینادوكسوزوم تولید ایران به علت اینكه به صورت انتخابی بر روی بافت های مبتلا عمل می كند، عوارض كمتری نسبت به داروی دوكسوروبیسین معمولی دارد.
مهناز قمی مدیر عامل شركت دانش بنیان تولید كننده این دارو در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: تابحال موفق شدیم داروی سینادوكسوزوم را به سوریه و لبنان صادر نماییم.
وی با اشاره به اینكه كشورهای دیگری هم مخاطب این دارو هستند، بیان نمود: با تلاشهای زیاد در صدد برآمدیم تا این دارو را در ارمنستان و تایلند ثبت كنیم؛ این رجیستر دارو مدت زمانی به طول می انجامد.
قمی با تاكید بر آماده بودن این دارو برای صادرات اظهار داشت: پیشبینی می نماییم كه در ماه پایانی سال جاری و پیش از سال جدید این دارو وارد تایلند و ارمنستان شود.

1398/11/28
13:39:08
5.0 / 5
3991
تگهای خبر: آموزش , بازار , بهداشت , بیمار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک