اپتیک optlab
در تماس تلفنی با وزیر بهداشت مطرح شد؛

عارف: مرم قدردان زحمات جامعه پزشكی در مبارزه با كرونا هستند

عارف: مرم قدردان زحمات جامعه پزشكی در مبارزه با كرونا هستند اپتیك: رئیس فراكسیون امید مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشكی با قدردانی از تلاش مجدانه پزشكان، پرستان و كادر درمانی كشور برای درمان بیماران مبتلا به ویروس كرونا اظهار داشت كه جامعه پزشكی در حال جهاد بزرگی همچون دوران دفاع مقدس هستند.


به گزارش اپتیك به نقل از ایسنا، محمدرضا عارف در تماس تلفنی با سعید نمكی وزیر بهداشت اظهار داشت: وظیفه خود می دانم از جنابعالی و همكارانتان كه این روزها در حال جهاد بزرگی هستید قدردانی كنم. مطمئنا مردم عزیز كشورمان نیز قدردان زحمات جامعه پزشكی و درمانی كشور هستند.
وی با یادآوری دوران دفاع مقدس و نقش ممتاز پزشكان و پرستاران در آن دوران، اضافه كرد: نقشی كه همكاران شما در درمان بیماران مبتلا به ویروس كرونا و پیش گیری از این ویروس ایفا می كنند یادآور نقش آفرینی آنان در دوران دفاع مقدس است.
رئیس فراكسیون امید همین طور با اشاره به تشكیل كارگروه مقابله با كرونا در فراكسیون متبوع خود اصرار كرد كه خود و نمایندگان مجلس با تمام توان در خدمت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی برای كمك و خدمت رسانی به جامعه پزشكی و درمانی كشور هستند.
وزیر بهداشت نیز در این گفت و گو از حمایت های عارف و دیگر نمایندگان مجلس قدردانی كرد و اظهار داشت: محبت های جنابعالی و دوستان شما موجب دلگرمی من و همكارانم در وزارت بهداشت است.

منبع:

1398/12/14
13:21:19
5.0 / 5
3679
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیمار , پرستار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک