اپتیک optlab
برای خرید تجهیزات مورد نیاز مقابله با كرونا

صندوق اوپك 500 هزار دلار به ایران می دهد

صندوق اوپك 500 هزار دلار به ایران می دهد به گزارش اپتیك با پیگیری های بعمل آمده از جانب وزارت اقتصاد، كمك ۵۰۰ هزار دلاری صندوق اوپك برای توسعه جهانی (OFID) به ایران برای خرید و توزیع تجهیزات بسیار ضروری بیمارستانی مورد نیاز جهت مقابله با ویروس كرونا از جانب این صندوق تصویب گردید.


به گزارش اپتیك به نقل از ایسنا، كمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس كرونای وزارت امور اقتصادی و دارایی با بیان خبر بالا اضافه كرد: صندوق اوپك برای توسعه جهانی (OFID) این كمك ۵۰۰ هزار دلاری را در اختیار سازمان بهداشت جهانی قرار داده است تا خرید و توزیع تجهیزات بسیار ضروری بیمارستانی مورد نیاز جهت مقابله با ویروس كرونا در ایران عملیاتی شود.
بر طبق این گزارش، با عنایت به گستردگی و شدت انتشار كرونا در سطح جهان، وزارت اقتصاد برای دریافت كمك های نقدی و غیر نقدی از بانكهای توسعه ای كوشیده است و این كمك ۵۰۰ هزار دلاری به دنبال اعلام آمادگی معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان سرمایه گذاری و كمك های اقتصادی و فنی ایران برای دریافت كمك های بانكهای توسعه ای انجام شد.
شایان ذكر است مبحث دریافت كمك های نقدی و غیر نقدی از صندوق اوپك برای توسعه جهانی (OFID)، بانك جهانی (WB)، بانك توسعه اسلامی(IDB) و بانك سرمایه گذاری زیرساخت آسیا(AIIB) از جانب سازمان سرمایه گذاری و كمك های اقتصادی و فنی ایران از ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۸ در دست پیگیری است.
این گزارش می افزاید: این كمك ۵۰۰ هزار دلاری در جهت پشتیبانی از تلاشهای ملی برای مقابله با ویروس كرونا انجام شه است و صندوق مذكور در مواجهه با سیل سال ۱۳۹۸ هم كمك فوری مشابهی به كشورمان اعطا كرد.1399/01/15
13:00:43
5.0 / 5
3159
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک