اپتیک optlab

تدابیر ژاپن بعد از لغو محدودیت های كرونایی

تدابیر ژاپن بعد از لغو محدودیت های كرونایی به گزارش اپتیك شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن اعلام نمود: وضعیت اضطراری كه به سبب نگرانی از بحران ویروس جدید كرونا در سراسر این كشور برقرار شده بود به انتها رسیده هرچند مردم باید به تغییر سبك زندگی در امتداد كنترل شیوع این بیماری در آینده اقدام نمایند.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، وی اظهار داشت که از نیمه شب دوشنبه تمام محدودیت های ناشی از وضعیت اضطراری برداشته خواهند شد.
نخست وزیر ژاپن همین طور باتوجه به آگهی کارشناسان پزشکی از مردم کشورش خواست تا با بهره گیری از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و انجام دورکاری تا حد ممکن، سبک زندگی خودرا تغییر دهند.
نخست وزیر ژاپن می گوید: کارشناسان تایید نموده اند که شیوع ویروس کرونا در این کشور مهار شده و بدین سان چهار استان عمدهٔ کشور که از ماه آوریل در آنها وضعیت اضطراری اعلام شده بود می توانند فعالیت اقتصادی معمول خودرا از سر بگیرند.
گروه مشاوران دولت بعد از بررسی کاهش شمار مبتلایان در هفته های گذشته، میزان دسترسی به امکانات پزشکی برای بیماران و نیز امکان برخورداری از تست به دولت چراغ سبز داده اند تا وضعیت اضطراری را اختتام دهد.
دولت کنونی ژاپن قبل از این زیر فشار منتقدانی بود که خواهان احیای اقتصادی کشور بودند، اما شینزو آبه تاکید داشت که دولت باید نخست موارد تازه مبتلاشدن به ویروس کرونا را مهار کند.
به این ترتیب استان های توکیو، شیبا، ناکاگاوا، سایتاما و هوکایدو در شمال این کشور قبل از زمان تعیین شده به وضعیت عادی بر می گردند. این پنج استان نقشی کلیدی در اقتصاد ژاپن دارند و مقامات این کشور امیدوارند که بازگشت وضعیت به حالت عادی در این مناطق بتواند اقتصاد تضعیف شده کشور را به تدریج تقویت کند.
بنابر گزارش یورونیوز، همین طور فرماندار توکیو از مراحل سه گانه سبک کردن قرنطینه آگاهی داد که اولین مرحله آن احیانا از سه شنبه شروع می شود و طی آن کتابخانه ها و موزه ها بازگشایی می شوند و رستوران ها می توانند تا ساعت ۱۰ شب کار کنند.
منبع:

1399/03/06
23:46:32
5.0 / 5
2504
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشك , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک