اپتیک optlab

ضرورت استفاده از تركیبات دارویی برای مقابله با كرونا

ضرورت استفاده از تركیبات دارویی برای مقابله با كرونا به گزارش اپتیك كارشناسان سازمان غذا و دارو در آمریكا اظهار داشتند: برای مقابله با كروناویروس جدید لازم است تركیب های دارویی به كار گرفته شود.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، یک تیم از متخصصان سازمان غذا و داروی آمریکا اعلام کردند: لازم است برای درمان بیماران آلوده به کروناویروس جدید تلفیقی از داروهای ضد ویروسی، ضد التهابی و داروهای دیگر مورد استفاده قرار گیرد.
این تیم تخصصی در بازنگری روش های ارائه شده برای درمان بیماری کووید ۱۹ اظهار داشتند که حتی ممکنست روش های درمانی برای هر بیمار متفاوت باشد و بنابر وضعیت بیمار تغییر کند.
این پزشکان و متخصصان تاکید کردند: با در دسترس قرار گرفتن نتایج آزمایشات بالینی ممکنست این مساله آشکار شود که احیانا هیچ روش درمانی واحدی برای مقابله با این بیماری وجود نداشته باشد و ممکنست به وجود تلفیقی از چندین عامل که شاخصهای کلیدی در بیماری کووید ۱۹ را هدف قرار می دهند نیاز باشد.
پژوهشگران سازمان غذا و دارو در آمریکا افزودند: تا زمانیکه واکسن و داروی بیماری کووید ۱۹ در دسترس قرار گیرد لازم است با رویکردهای درمانی شخصی سازی شده در پروسه مقابله با این ویروس مداخله کرد. هر روز نکات جدیدی از این ویروس روشن می شود و می دانیم که این ویروس در هر بیمار متفاوت عمل می کند و شاخصهای بسیاری بر این بیماری تاثیر می گذارد.
این متخصصان ۳۰ داروی مختلف را همچون داروهای تولید شده برای جلوگیری از نفوذ ویروس به سلول ها، داروهایی با هدف جلوگیری از تکثیر ویروس و داروهای کنترل کننده واکنش سیستم ایمنی مورد بررسی قرار دادند.
بگفته پژوهشگران داروهای مختلف می توانند در مراحل مختلف بیماری به بیماران کمک کنند. در مراحل اولیه بیماری جلوگیری از نفوذ ویروس به سلول و تکثیر آن کافی است. در بیمارانی با علایم شدیدِ بیماری لزوم دارد که در واکنش سیستم ایمنی بدن در مقابل آلودگی مداخله کرد.
به گزارش شبکه خبری سی ان ان، تابحال داروی خاصی برای مقابله با کروناویروس تایید نشده اما سازمان غذا و دارو در آمریکا استفاده از داروی ضدویروسی "رمدسیویر" را در مواقع اضطراری تایید کرده است.
منبع:

1399/03/10
12:12:11
5.0 / 5
2444
تگهای خبر: آزمایش , ایمنی , بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک