اپتیک optlab

فراخوان پایتخت نشینان برای اهدای خون

فراخوان پایتخت نشینان برای اهدای خون به گزارش اپتیك مدیركل انتقال خون استان تهران از پایتخت نشینان درخواست نمود تا بیماران نیازمند به خون را فراموش نكنند.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی انتقال خون استان تهران، دکتر محمدرضا مهدی زاده از مردم نوعدوست پایتخت برای حضور در مراکز اهدای خون دعوت کرد.
وی با اشاره به شروع باردیگر عمل های جراحی در مراکز بیمارستانی سطح استان تهران اظهار داشت: هم اکنون با کاهش محسوس ذخایر خونی مواجه هستیم و از همه کسانی که توان اهدای خون دارند و به صورت ویژه دارندگان گروه های خونی منفی، درخواست می نماییم در این تعطیلات به یاری بیماران نیازمند به خون بشتابند.
مدیرکل انتقال خون استان تهران افزود: امیدواریم با حضور مردم وقت شناس که در همه بزنگاه های سخت، لزوم اهدای خون را برای نجات جان بیماران درک می کنند، بتوانیم در تأمین فرآورده های خونی بیشتر از ۱۶۰ بیمارستان سطح استان تهران موقق باشیم.
ازاین رو گزارش در روزهای تعطیلات چهارشنبه ۱۴ خرداد تا جمعه ۱۶ خرداد 1399، مراکز جامع اهدای خون وصال، شهرری، صدر، تهرانپارس و ستاری مشغول فعالیت خواهند بود.1399/03/13
13:46:04
5.0 / 5
2660
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک