اپتیک optlab
معاون وزیر بهداشت مطرح كرد

اهمیت استفاده از ماسك برای پیش گیری از انتقال ویروس كرونا

اهمیت استفاده از ماسك برای پیش گیری از انتقال ویروس كرونا اپتیك: معاون درمان وزارت بهداشت در مسافرت به استان هرمزگان، در جریان بازدید از بیمارستان ها و مراكز درمانی بندرعباس، آخرین وضعیت درمان و خدمات رسانی به بیماران مبتلا به كووید 19 را بررسی كرد.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در بازدید از مراکز درمانی بندرعباس که با حضور دکتر قاسم جان بابایی - معاون درمان وزارت بهداشت، دکتر ملک پور - سرپرست مرکز نظارت و اعتبار بخشی وزارت بهداشت و دکتر فرشیدی - رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان صورت گرفت، بخش های مختلف بستری و ICU کووید ۱۹ بیمارستان خاتم الانبیاء (ص)، مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی پیامبر اعظم (ص) و بیمارستان صاحب الزمان (عج) بندرعباس، مورد ارزیابی قرار گرفت.

جان بابایی در این بازدیدها ضمن حضور در بخش های مختلف، با پرسنل و کادر درمان گفت و گو کرده و فرآیندهای ارائه خدمت به مراجعان را بررسی کرد. آمارهای مراجعه روزانه، روند معاینه مراجعان، فرآیندهای ارجاع و پیگیری، همچون نکات مورد بررسی معاون درمان وزارت بهداشت در این بازدید بود.

کاهش شمار مبتلایان به کووید 19، نیازمند اهتمام و تلاش جمعی

معاون درمان وزارت بهداشت با اعلان اینکه در شرایط فعلی باید با اهتمام و تلاش جمعی، بر کاهش شمار مبتلایان تمرکز نماییم، اشاره کرد: همه مردم باید با دقت پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند، برای اینکه در صورت عدم رعایت این پروتکل ها، ممکنست استان های سفید هم به سمت آگهی روند. بنابراین، باید به رعایت فاصله اجتماعی و موارد بهداشتی، کاهش رفت و آمدهای غیرضروری و نگهداری بیشتر از سالمندان توجه ویژه شود.

ضرورت استفاده از ماسک در پیش گیری از انتقال ویروس

وی اشاره کرد: استفاده از ماسک نقش بسیار مهمی در جلوگیری از انتقال ویروس کرونا دارد و استفاده از آن برای سالمندان و افرادی که دارای بیماری زمینه ای هستند، بسیار لازم است.
منبع:

1399/03/31
15:29:43
5.0 / 5
2254
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک