اپتیک optlab
استاندار عنوان كرد:

ارجاع برگزاركنندگان مراسم عروسی و ترحیم در استان مركزی به مراجع قضایی

ارجاع برگزاركنندگان مراسم عروسی و ترحیم در استان مركزی به مراجع قضایی به گزارش اپتیك مركزی استاندار مركزی اظهار داشت: افرادی كه بی توجه به مصوبات قرارگاه پدافند زیستی استان مراسم عروسی و ترحیم برگزار كنند، به دستگاه قضایی ارجاع می شوند.


سید علی آقازاده در گفتگو با ایسنا با اشاره به ممنوعیت برگزاری مراسم های عروسی و ترحیم، بیان نمود: امروز استان مرکزی وضعیت مناسب تری نسبت به باقی استان ها دارد، ولی این امر نباید ما را مغرور کند. امیدواریم که مردم به هیچ عنوان مبادرت به برگزاری مراسم های عروسی و ترحیم نکنند.
وی با اشاره به اینکه انتظار می رود مردم همکاری خویش را به مانند گذشته با مسؤلان داشته باشند، اضافه کرد: متاسفانه تعداد اندکی از مردم هنوز به پروتکل های بهداشتی در اماکن عمومی توجه ندارد، اما حدود ۷۰ درصد مردم در اماکن عمومی از ماسک استفاده می نمایند که در قطع کردن زنجیره انتقال می تواند بسیار موثر باشد.
آقازاده خاطرنشان کرد: اگر کوچکترین کوتاهی صورت گیرد یک ماه دیگر وضعیت کنونی استان های قرمز را تجربه خواهیم کرد، اما امیدواریم این شرایط را پیش رو نداشته باشیم.
وی با اشاره به نظارت های جدی در برگزاری مراسم های عروسی و ترحیم اظهار داشت: هم اکنون بازرسان، فرمانداران، اعضای ستاد مقابله با کرونا در استان، نیروی انتظامی، اتاق اصناف، بازرسین تعزیرات و سازمان صمت، دستگاه قضایی در تلاشند تا تمامی مصوبات قرارگاه پدافند زیستی به دقت اجرایی شود.
استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: در صورتیکه در اجرای مصوبات کوتاهی شود و شاهد برگزاری چنین مراسم هایی باشیم بطور قطع افراد به دستگاه قضایی معرفی می گردند و سیر مراحل قانونی انجام می شود.
منبع:

1399/04/25
15:12:41
5.0 / 5
2223
تگهای خبر: بهداشت , دستگاه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک