اپتیک optlab

تقدیر از ۳۱ زوج كادر درمان كه در بحبوحه كرونا زندگی خودرا بدون جشن آغاز كردند

تقدیر از ۳۱ زوج كادر درمان كه در بحبوحه كرونا زندگی خودرا بدون جشن آغاز كردند رئیس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی به مناسبت فرا رسیدن سالگرد ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س)، از 31 زوج جوان كادر بهداشت و درمان دانشگاه كه به خاطر پیش گیری از شیوع كرونا، با صرف نظر از برگزاری جشن ازدواج زندگی مشترك خودرا آغاز كردند، قدردانی كرد.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی با اعلان اینکه کادر بهداشت و درمان بعنوان قهرمانان ملی در خط مقدم جبهه مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند، اقدام این زوج های جوان برای آغاز زندگی مشترک و در عین حال پرهیز از برگزاری جشن را اقدامی امیدآفرین و ایثارگرانه در دوران شیوع ویروس کرونا عنوان نمود.
وی با اشاره به اینکه چنین اقدامی از جانب کادر بهداشت و درمان می تواند موجب الگوسازی برای آحاد افراد جامعه باشد، خطاب به این زوج های جوان اظهار داشت: آنچه که به پیوند شما جلای بهادار ای می بخشد، ایجاد یک سپر امنیتی برای صیانت از جان میهمانان و عزیزانتان است، خودداری از برگزاری جشن ازدواج در این شرایط کاری بسیار سنجیده، مسئولانه و عالمانه است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اعلان اینکه تجمعاتی همچون جشن عروسی و مراسم عزاداری بعنوان کانون های ابتلای به کرونا شناخته می شوند، اظهار نمود: برگزار نکردن جشن ازدواج توسط کادر درمانی می تواند بعنوان یک الگو و کنش فرهنگی مورد توجه عموم مردم قرار گیرد.
زالی همین طور در ادامه با اعلان اینکه پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) در تاریخ اسلام پیوندی بسیار حائز اهمیت قلمداد می شود، دوری از تجمل گرایی و سهولت در ازدواج را اقدامی پسندیده و مطابق با سیره ائمه اطهار خواند.
او همینطور با اعلان اینکه کادر بهداشت و درمان در دوران شیوع ویروس کرونا کارنامه بسیار درخشانی از خود بجای گذاشته اند، اظهار داشت: چنین وصلت هایی در این دوران توسط کادر بهداشت و درمان، بسیار امید بخش، درخور توجه و التفات است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در آخر ضمن اهدای لوح تقدیر و هدایایی به این زوج ها، برای آنان در تمامی عرصه های زندگی آرزوی خوشبختی، سعادت و بهروزی کرد.
به سبب رعایت پروتکل های بهداشتی، در این مراسم از ۳ زوج به صورت حضوری در ستاد دانشگاه و از سایر زوج ها به صورت ویدیوکنفرانس تقدیر گردید.1399/05/01
21:24:21
5.0 / 5
2231
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , دانش , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک