اپتیک optlab

كادر بیمارستانی و سالمندان ژاپنی در اولویت تزریق واكسن كرونا

كادر بیمارستانی و سالمندان ژاپنی در اولویت تزریق واكسن كرونا به گزارش اپتیك ستاد مقابله با كرونا در ژاپن اعلام نمود كه كادر بیمارستانی و سالمندانِ این كشور باید در اولویت دریافت واكسن كروناویروس باشند.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، ستاد مقابله با کروناویروس در ژاپن پیش نویس دستورالعملی را در مورد واکسیناسیون عرضه کرد که بر مبنای آن دولت باید کادر بیمارستانی، سالمندان و مبتلایان به بیماری های زمینه ای را در اولویت دریافت واکسن کووید-۱۹ قرار دهد.
«شیگرو اومی» رئیس ستاد مقابله با کروناویروس اعلام نمود: به منظور به حداقل رساندن شیوع نوع شدید بیماری کووید-۱۹ و مرگ و میر ناشی از آن و حفظ سلامت شهروندان لازم است سیستم واکسیناسیون برقرار باشد.
این کارگروه همینطور در حال بررسی این مورد است که آیا زنان باردار، کارکنان اورژانس و کارکنان مراکز بهداشت عمومی باید در گروه اولویت برای واکسیناسیون قرار گیرند؟
سازمان جهانی بهداشت اعلام نموده است که هم اکنون ۱۶۹ گزینه واکسن وجود دارد و آزمایشات بالینی روی ۳۰ مورد از آنها شروع شده است.
به گزارش ژاپن تودی، رئیس ستاد مقابله با کروناویروس ژاپن همینطور تصریح کرد: واکسن کروناویروس امکان دارد با عوارض جانبی همراه باشد. مردم به واکسن این بیماری امید دارند و ازاین رو مهم می باشد که اطلاعات صحیح در این خصوص به آنها عرضه شود.
منبع:

1399/06/01
22:57:05
5.0 / 5
1714
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک