اپتیک optlab
معاون كل وزارت بهداشت:

تمام مناطق كشور در وضعیت قرمز كرونایی است

تمام مناطق كشور در وضعیت قرمز كرونایی است اپتیك: معاون كل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی با اشاره به اینكه دیگر رنگ بندی كرونایی معنایی ندارد، اظهار داشت: نارنجی و زرد نداریم، كل كشور در وضعیت قرمز قرار دارد.به گزارش اپتیک به نقل از مهر، ایرج حریرچی در گفت وگویی خبری در تبریز تصریح کرد: در صورت ادامه این روند آمار فوتی های کرونا به ۴۵ هزار نفر هم خواهد رسید.
وی با اشاره به اینکه انفجار کرونایی در بعضی شهرها اتفاق افتاده است، اضافه کرد: در شهر تبریز از زیر ۴۰ بستری روزانه به ۱۶۰ بستری رسیده ایم و در قم هم از ۱۰ بستری روزانه به ۱۶۰ بستری رسیدیم.
معاون کل وزارت بهداشت یادآوری کرد: در صورت استفاده ۹۵ درصدی از ماسک و کاهش ۵۰ درصدی ترددها میزان مرگ کاهش خواهد یافت.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز، هم با اشاره به اینکه ۹ شهرستان استان در وضعیت قرمز قرار دارد، تصریح کرد: تعداد مبتلایان و فوتی ها طی روزهای اخیر افزایش یافته است.
عباسعلی درستی اظهار داشت: هر تجمعی سبب افزایش آمار مبتلایان می شود و اساسا طی روزهای آتی در مدارس موارد مثبت کرونا مشاهده خواهد شد.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز، تصریح کرد: با وجود رعایت هفتاد درصدی پروتکل های بهداشتی از جانب مردم، اتفاقات هفته های گذشته همچون افزایش مسافرت ها به استان، عدم رعایت پروتکل ها از جانب برخی مردم در ایام گذشته و حوادث در رابطه با قهرمانی تراکتور دلیل افزایش آمار ابتلاء به کرونا در استان است.


منبع:

1399/06/28
20:48:16
5.0 / 5
1555
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک