اپتیک optlab

نگرانی سیستم سلامت ژاپن از افزایش شدید مبتلایان به كرونا

نگرانی سیستم سلامت ژاپن از افزایش شدید مبتلایان به كرونا اپتیك: با افزایش شدید موارد مبتلاشدن به كروناویروس در ژاپن، كادر درمان این كشور نگران هستند كه به سبب كمبود تخت بیمارستانی خصوصاً در شهرهای بزرگT نظام سلامت به زودی به مرحله فروپاشی برسد.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، در هفته های اخیر همزمان با افزایش آمار بیماران بدحال کرونائی تعداد تخت های بیمارستانی بیشتری در اشغال این بیماران در آمده است و کادر درمان ژاپن را نگران کرده که در صورت ادامه این روند، قادر نباشند به بیماران خدمات عرضه کنند.
با این وجود دولت ژاپن تصمیم گرفته است تا به ایجاد تعادل بین حفاظت از جان مردم و اقتصاد ادامه دهد. در این شرایط کارهای اجتماعی و اقتصادی در حالی ادامه پیدا می کند که برای جلوگیری از شیوع بیماری تنفسی کووید-۱۹ نیز تلاش شود و این درصورتی است که متخصصان مردم را به احتیاط شدید سفارش کرده اند.
وضعیت اشغال تخت های بیمارستانی در توکیو وخیم است اما نگرانی فقط به پایتخت محدود نمی گردد و در بعضی مناطق دیگر نیز میزان اشغال تختهای بیمارستانی بیش از ۵۰ درصد افزایش داشته و بعضی از متخصصان پزشکی موج سوم بیماری در این کشور را اعلام نموده اند.
به گزارش ژاپن تودی، انجمن پزشکی توکیو اعلام نموده است: فشار وارد شده روی مراکز خدمات پزشکی افزایش می یابد چونکه بیماران برای مدت طولانی در بیمارستان بستری می شوند و نیاز فوری به تخت های بیمارستانی بیشتر وجود دارد.
منبع:

1399/09/02
20:22:51
5.0 / 5
919
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک