اپتیک optlab

عملكرد ضعیف سوئد در مهار همه گیری كرونا

عملكرد ضعیف سوئد در مهار همه گیری كرونا به گزارش اپتیك نتایج یك مطالعه جدید با مبحث ˮمهار همه گیری كووید-۱۹ˮ نشان داده است كه سوئد در كاهش گسترش این بیماری ضعیف ترین عملكرد را در اروپا داشته است.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، در این بررسی مشخص شد: سوئد که به اعمال قرنطینه اقدام نکرده در "کاهش شاخص سرایت موثر یا عدد R"، "قرنطینه شهروندان" و هم "کاهش تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه" ضعیف ترین عملکرد را در میان کشورهای اروپایی داشته است.
گزارش سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) در مورد چگونگی عملکرد کشورهای اروپایی در مهار همه گیری کووید-۱۹ از آن حکایت می کند که سوئد در چندین عملکرد رتبه ضعیفی بدست آورده است.
در این مطالعه سازمان همکاری و توسعه اقتصادی رفتار ۳۱ کشور اروپایی را در طول همه گیری و تأثیر آن بر جوامع و اقتصاد آنها ارزیابی کرده است.
سوئد از زمان شیوع همه گیری کووید-۱۹تا حد زیادی به علت عدم اعمال قرنطینه، الزامی نبودن استفاده از ماسک و دیگر اقدامات سفارش شده، رویکرد مستقلی را دنبال کرده است و به علت مشکلات عمده در کاهش عدد R مورد انتقاد قرار گرفته است.
به گزارش اسپوتنیک نیوز، همینطور سوئد به لحاظ اعمال قرنطینه و بستری بیماران در بخش مراقبت های ویژه عملکرد ضعیفی داشته است. طبق اعلام سازمان همکاری و توسعه اقتصادی، بین ماه های مارس و مه، تحرک و جابحایی ساکنان کشورهای مورد بررسی به صورت متوسط ۱۵.۱ درصد کاهش داشته است. جابه جایی ساکنان اسپانیا با کسب عدد ۲۲.۲ درصد، بیشترین کاهش را داشته در صورتی که سوئدی ها با ۷.۴ درصد، کمترین کاهش را داشته اند.
منبع:

1399/09/04
11:47:49
5.0 / 5
1190
تگهای خبر: بیمار , بیماری , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک