اپتیک optlab

انتصاب وزیر واكسن برای نظارت بر بزرگترین برنامه واكسیناسیون انگلیس

انتصاب وزیر واكسن برای نظارت بر بزرگترین برنامه واكسیناسیون انگلیس دولت انگلیس از انتصاب وزیر واكسن به منظور نظارت بر روند واكسیناسیون بیماری كووید-۱۹ اطلاع داد.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، دولت انگلیس در حالی از انتصاب وزیر واکسن کروناویروس اطلاع داده که این کشور در حال آماده شدن برای واکسیناسیون میلیون ها نفر در مقابل بیماری کووید-۱۹ است و به احتمال زیاد این برنامه طی روزهای آینده شروع می شود.
«بوریس جانسون» نخست وزیر انگلیس اظهار داشت: «ندیم زهاوی» بر بزرگترین برنامه واکسیناسیون این کشور در مدت چند دهه نظارت خواهد داشت.
هم اکنون دو واکسن که یکی از آنها تولید شرکت فایزر (Pfizer) و بیون تک (BioNTech) است و دیگری توسط محققان دانشگاه آکسفورد و آسترازنکا (AstraZeneca) ساخته شده به منظور بررسی ایمنی و اثربخشی مورد ارزیابی قرار دارند.
روزنامه گاردین در گزارشی به نقل از منابع بیمارستانی اعلام نموده در صورت تایید واکسن می توان نخستین دوزهای واکسن فایزر را در هفته نخست ماه دسامبر تزریق کرد.
انگلیس اعلام نموده است: کادر درمان و ساکنان خانه های سالمندان نخستین افرادی هستند که در مقابل بیماری کووید-۱۹ واکسینه می شوند و سپس افراد سالمند و مسن در اولویت قرار دارند.
به گزارش ژاپن تودی، انگلیس سفارش خرید ۴۰ میلیون دوز واکسن فایزر/بیون تک که ۲۰ میلیون نفر را تأمین می کند و ۱۰۰ میلیون دوز واکسن آکسفورد/آسترازنکا را داده است.
منبع:

1399/09/09
22:58:24
5.0 / 5
783
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک