اپتیک optlab

وعده بایدن برای واكسیناسیون ۱۰۰ میلیون نفر در ۱۰۰ روز اول

وعده بایدن برای واكسیناسیون ۱۰۰ میلیون نفر در ۱۰۰ روز اول به گزارش اپتیک رئیس جمهور منتخب آمریکا وعده داد: در ۱۰۰ روز نخست آغاز دوره ریاست جمهوری ۱۰۰ میلیون دوز واکسن کروناویروس برای مقابله با بیماری کووید-۱۹ توزیع می شود.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، "جو بایدن" رئیس جمهور منتخب آمریکا قول داده است که در ۱۰۰ روز نخست دوره ریاست جمهوری اش ۱۰۰ میلیون دوز واکسن کرونا توزیع کند.
بایدن که در ماه ژانویه قدرت را از دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی ایالات متحده تحویل می گیرد هنگام معرفی تیم واکنش به بحران کرونا تصریح کرد که در ۱۰۰ روز نخست آغاز دوره ریاست جمهوری اش، ۱۰۰ میلیون دوز واکسن کروناویروس برای مقابله با بیماری کووید-۱۹ توزیع می شود.
وی اظهار داشت: مردم آمریکا باید به مدت ۱۰۰ روز و به منظور جلوگیری از گسترش هرچه بیشتر کروناویروس از ماسک استفاده کنند. همینطور استفاده از ماسک در وسایل حمل و نقل عمومی و ساختمان های فدرال الزامی است.
به گزارش اسکای نیوز، رئیس جمهور منتخب آمریکا اضافه کرد: در مدت ۱۰۰ روز می توان مسیر بیماری را تغییر داد و زندگی مردم را به سمت شرایط بهتر هدایت کرد.
او اظهار داشت: ۱۰۰ روز اول ریاست جمهوری من به ویروس کرونا آخر نمی دهد. نمی توانم قولش را بدهم. چون که وضعیت نابسامان کنونی یک شبه به وجود نیامده و یک شبه هم از آن خارج نخواهیم شد. اما ۱۰۰ روز اول می تواند مسیر بیماری را عوض کند و زندگی مردم در آمریکا را بهتر کند.
هرچند بایدن اخطار داد که اگر کنگره مذاکرات فراجناحی برای عرضه بسته مشوق های اقتصادی را به نتیجه نرساند، تلاش ها برای مهار کرونا می تواند کند و متوقف شود.
او اظهار داشت که بازگشت دانش آموزان به مدارس اولویت اصلی اش خواهد بود.
منبع:

1399/09/19
14:17:25
5.0 / 5
755
تگهای خبر: بیمار , بیماری , دانش , واكسن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک