اپتیک optlab

احتمال ضرورت استفاده از ماسك حتی پس از واكسیناسیون كرونا

احتمال ضرورت استفاده از ماسك حتی پس از واكسیناسیون كرونا مشاور ارشد علمی دولت انگلیس اظهار داشت: استفاده از ماسک امکان دارد همچنان تا زمستانِ آینده لازم باشد چونکه بعید است به این زودی ها زندگی به روال عادی برگردد.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، "پاتریک والانس" این اخطار را همزمان با آغاز واکسیناسیون کرونا با واکسن فایزر/بیون تک در انگلیس اعلام نموده است.
باآنکه او اذعان دارد که آغاز واکسیناسیون یک اتفاق فرخنده است اما در مصاحبه با "اسکای نیوز" همچنان از مردم می خواهد که مراقب باشند.
او اظهار داشت: امکان دارد در زمستان آینده حتی بعد از انجام واکسیناسیون به اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن ماسک نیاز داشته باشیم چونکه هنوز نمی دانیم که واکسن در پیشگیری از انتقال ویروس چقدر کارآمد است.
دلیل این امر این است که هنوز معلوم نیست آیا افراد واکسینه شده که بیشتر آنها از این بیماری در امان هستند امکان دارد همچنان ناقل ویروس به کسانی باشند که واکسن را دریافت نکرده اند؟
مشاور دولت همینطور ضمن اشاره به مدت زمان اجرای برنامه واکسیناسیون اظهار داشت: زمان زیادی طول خواهد کشید تا همه افرادِ در معرض خطر و کسانی که دسترسی به آنها دشوار است، واکسینه شوند.
وی تصریح کرد: بسیار مهم می باشد که متوجه باشیم این تازه آغاز کار است و مدت زمان زیادی طول می کشد تا واکسیناسیون گسترده صورت گیرد.
به نوشته روزنامه ایندیپندنت، وی ادامه داد: ازاین رو تا بهار دو سال بعد بعید است که اوضاع به حالت عادی بازگردد.1399/09/23
22:52:19
5.0 / 5
1026
تگهای خبر: بیمار , بیماری , واكسن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک