اپتیک optlab
استاندار بوشهر خبر داد

اثربخشی طرح شهید سلیمانی در كنترل كرونا

اثربخشی طرح شهید سلیمانی در كنترل كرونا به گزارش اپتیک بوشهر استاندار بوشهر با اشاره به اثربخشی طرح شهید سلیمانی در مدیریت کرونا اظهار داشت: در این طرح از ظرفیت بسیج، هلال احمر، دانشگاه علوم پزشکی و جامعه پزشکی استفاده شده که نقش مهمی در کنترل بیماری کرونا در استان بوشهر داشته است.


عبدالکریم گراوند در نشست ستاد مدیریت بیماری کرونا استان بوشهر با گرامیداشت سالگرد شهادت شهید قاسم سلیمانی و تبریک به دانشمندان ایرانی در ساخت واکسن کرونا و اجرای آزمایش آن اظهار نمود: این مایه افتخار و مباهات است که در وضعیت تحریم از ظرفیت های داخلی به جایی برسیم که همانند کشورهای آمریکا، روسیه، چین واکسن کرونا تولید نماییم.
وی با قدردانی از تلاش دانشمندان ایرانی و ستاد اجرائی فرمان امام(ره) اشاره کرد: امید می رود گام بعدی برداشته و نیاز کشور در واکسن کرونا تامین گردد.

استاندار بوشهر با تاکید بر تداوم رعایت پروتکل بهداشتی برای مقابله با کرونا اضافه کرد: نباید یک سر سوزن از رعایت پروتکل بهداشتی غافل شویم و در این راستا رنگ بندی ها نباید ما را گرفتار غفلت کند چونکه اگر نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی بی توجهی شود با شرایط خطرناکی در انتشار مجدد کرونا مواجه می شویم.

گراوند محافظت از شرایط فعلی برای جلوگیری از انتشار کرونا را یک ضرورت دانست و بیان کرد: اجرای طرح شهید سلیمانی در مدیریت بیماری کرونا بسیار مهم و موثر است که در این طرح از ظرفیت بسیج، هلال احمر، دانشگاه علوم پزشکی و جامعه پزشکی استفاده شده که نقش مهمی در کنترل بیماری کرونا در استان بوشهر داشته است.
مقام عالی دولت در استان بوشهر با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی در هفته جاری اشاره کرد: باید نظارت ها و بازرسی ها در این حوزه تشدید شود.
وی با اعلان اینکه ویروس کرونا سرما و گرما نمی شناسد و در هر شرایطی منتشر می شود، اظهار داشت: باید ضمن پرهیز از دورهمی ها و تجمعات از برگزاری هرگونه نمایشگاه جلوگیری شود و اجازه برگزاری هیچ نمایشگاهی در استان بوشهر همچون نمایشگاه مبلمان داده نمی گردد.
گراوند از تداوم اعمال محدودیت های شبانه در تردد خودرو ها در شهرهای استان بوشهر آگاهی داد و اشاره کرد: برگزاری مراسم سالگرد شهید قاسم سلیمانی در فضای مجازی برگزار و در این راستا باید از ظرفیت صدا و سیما استفاده گردد.
منبع:

1399/10/11
00:52:23
0.0 / 5
469
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک