۹۶ فوتی جدید كرونا در كشور

۹۶ فوتی جدید كرونا در كشور سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی 10330 بیمار جدید مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته در کشور، اظهار داشت: همین طور متاسفانه در 24 ساعت گذشته 96 تن از هموطنان خودرا بر اثر مبتلاشدن به کرونا از دست دادیم.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، دکتر سیما سادات لاری، اظهار داشت: از روز گذشته تا امروز ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ و برمبنای معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۰ هزار و ۳۳۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۲۸۸ نفر از آنها بستری شدند.
به گفته وی، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۸۸۵ هزار و ۵۶۴ نفر رسید.
وی اضافه کرد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۹۶ بیمار کووید۱۹ جان خودرا از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۲ هزار و ۶۶۵ نفر رسید.
لاری اشاره کرد: خوشبختانه تا کنون یک میلیون و ۶۱۷ هزار و ۳۳۳ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.
وی اضافه کرد: سه هزار و ۹۷۰ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.
سخنگوی وزارت بهداشت اظهارکرد: تا کنون ۱۲ میلیون و ۸۲۱ هزار و ۸۴۷ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۳۲ شهرستان قرمز و ۸۵ شهرستان نارنجی هستند، اشاره کرد: برمبنای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مسافرت "از" و "به" شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی، ممنوع می باشد. همین طور ۲۷۲ شهرستان در وضعیت زرد و ۵۹ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.1400/01/11
20:01:03
5.0 / 5
443
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک