اعمال محدودیت های یك هفته ای كرونا در دهلی

اعمال محدودیت های یك هفته ای كرونا در دهلی با افزایش موارد مبتلا شدن به کووید-۱۹ در هند، محدودیت های کرونایی یک هفته ای در پایتخت این کشور اجرا خواهد شد.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، بنابر اعلام مقامات محلی با افزایش موارد جدید مبتلا شدن و تحت فشار قرار گرفتن سیستم خدمات درمانی، در دهلی، پایتخت هند برای مدت یک هفته محدودیت های کرونایی اعلام گردید.
در این قرنطینه یک هفته ای فعالیت ادارات دولتی و مراکز عرضه خدمات ضروری همچون بیمارستان ها، داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی ادامه خواهد داشت.
به قول مقامات محلی با وجود آنکه در شهر دهلی محدودیت های کرونایی در تعطیلات آخر هفته اعمال می شده اما موارد جدید مبتلا شدن طی روز یکشنبه به ۲۴ هزار و ۴۶۲ نفر رسیده که بالاترین رقم طی یک روز بوده است.
از آغاز ماه آوریل موج دوم بیماری کووید-۱۹ در هند شروع شده است.
بنابر اعلام مقامات محلی شهر دهلی، ظرفیت تخت ها در بخش های مراقبت ویژه بیمارستانی حدودا تکمیل شده و ذخایر اکسیژن هم رو به اتمام است.
به گزارش اپتیک به نقل از شبکه خبری بی بی سی، وزیر ارشد دهلی اظهار داشت: با اعمال محدودیت های کرونایی مخالف هستم اما این مبادرت به ما کمک می نماید تا تعداد تخت های بیمارستانی را برای پذیرش مبتلایان جدید افزایش دهیم.
منبع:

1400/01/31
14:19:40
5.0 / 5
277
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک