اپتیک optlab
رئیس دانشگاه علوم پزشكی دزفول:

با مأموران خاطی درگیری در بیمارستان دزفول برخورد می شود

با مأموران خاطی درگیری در بیمارستان دزفول برخورد می شود به گزارش اپتیک رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول با اشاره به انتشار کلیپی از درگیری حراست بیمارستان بزرگ دزفول با یک همراه بیمار، اظهار داشت: رفتار مأموران حراست درست نبوده و با آنها برخورد خواهد شد.به گزارش اپتیک به نقل از مهر، علی قمیشی عصر امروز جمعه در کلیپی که توسط روابط عمومی دانشگاه منتشر گردید با اشاره به ماجرای انتشار کلیپ برخورد فیزیکی مأموران حراست بیمارستان بزرگ دزفول با یک همراه بیمار، اظهار نمود: امروز یک ویدئوی ساختگی در خصوص درگیری یکی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی دزفول با فردی از کادر پزشکی بمنظور استفاده بدون مجوز از واکسن کرونا منتشر گردید که ضمن تکذیب خبر اعلام می شود که این ویدئو مربوط به ممانعت از ورود یک همراه بیمار کرونائی بستری در بیمارستان است.
وی ضمن تکذیب استفاده از واکسن کرونا توسط مسئولان دانشگاه، اضافه کرد: ممانعت از ورود این فرد به بخش کرونا فقط برای حفظ سلامت وی و جلوگیری از انتشار ویروس بوده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول عنوان کرد: رفتار مأمور حراست بیمارستان و درگیری با همراه بیمار درست نبود و به هیچ عنوان مورد تأیید ما نیست، در همین راستا آموزش مناسب به نیروهای حراست برای مواجهه صحیح با همراهان بیماران در دستور کار قرار می گیرد تا شاهد تکرار چنین اتفاقاتی نباشیم.
قمیشی بیان کرد: در صورتیکه بیمارستان بزرگ دزفول نزدیک به ۷۰۰ بیمار کرونائی را تحت درمان دارد و فشار بر روی عوامل دانشگاه بسیار زیاد است، انتشار اخبار کذب و نادرست، بی انصافی است.
به گزارش اپتیک به نقل از مهر، بامداد امروز جمعه فیلمی از درگیری حراست بیمارستان دزفول با یک مرد که لباس گان به تن دارد به شکل گسترده در فضای مجازی منتشر گردید.
برخی رسانه ها اعلام نمودند فرد ارسال کننده این فیلم مدعی شده فردی که گان به تن دارد از کادر درمان بیمارستان بزرگ دزفول است که نسبت به تزریق واکسن به یکی از مسئولان ارشد شهرستان اعتراض داشته و به همین دلیل حراست بیمارستان با وی درگیر شده است.
مدیر روابط عمومی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول ارتباط این کلیپ با کادر درمان و واکسن را به شدت رد کردند.
به گفته مسئولان دانشگاه علوم پزشکی، فیلم مربوط به درگیری یکی از همراهان بیماران بستری کرونائی در بیمارستان بزرگ دزفول بوده که قصد ورود بدون مجوز به بخش بیماران کرونائی را داشته است اما حراست بیمارستان در امتداد حفظ سلامت آن فرد و جلوگیری از انتشار بیماری از ورود آن وی ممانعت کرده است.
روند ابتلاء به کرونا در دزفول به شدت بالاست و ظرفیت بیمارستان این شهرستان برای پذیرش بیماران تکمیل شده است.


منبع:

1400/02/04
10:24:24
5.0 / 5
501
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک