شروع واكسیناسیون سالمندان ۷۰ سال به بالا از فردا

شروع واكسیناسیون سالمندان ۷۰ سال به بالا از فردا اپتیک: واکسیناسیون سالمندان 70 سال به بالا از فردا (شنبه - اول خرداد) شروع می شود و افراد می توانند در سامانه وزارت بهداشت نسبت به ثبت نام جهت نوبت دهی واکسیناسیون اقدام نمایند.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، بنابر اعلام کانال تلگرامی وزارت بهداشت، دکتر علیرضا رییسی - سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار داشت: از روز شنبه (اول خردادماه) واکسیناسیون افراد ۷۰ سال به بالا شروع می شود و همه افراد ۷۰ سال به بالا می توانند در سایت واکسیناسیون کرونا ثبت نام کنند.
وی اظهار داشت: برمبنای تجربه دو هفته اخیر، تصمیم گرفتیم همه افراد در سایت salamat.gov.ir ثبت نام کنند و خودمان نوبت دهی نماییم تا ازدحام پشت در مراکز واکسیناسیون اتفاق نیفتد.
گفتنی است در هفته گذشته سنین ۷۵ تا ۷۹ سال و قبل از آن نیز سالمندان ۸۰ سال به بالا جهت واکسیناسیون کرونا فراخوان شده بودند.
به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، بنابر اعلام مسئولان وزارت بهداشت، سهمیه واکسن سالمندان در گروه سنی ۷۵ سال به بالا که هنوز موفق به انجام واکسیناسیون نشده اند، محفوظ است و با بیان گروه های سنی جدید، سوخت نمی گردد.
منبع:

1400/02/31
18:19:31
5.0 / 5
277
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک