نماینده مجلس:

تاخیر در اتمام بیمارستان ولی عصر (عج) اراك جای سؤال دارد

تاخیر در اتمام بیمارستان ولی عصر (عج) اراك جای سؤال دارد نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پروژه بیمارستان ولی عصر (عج) اراک با پشت سر گذاشتن سه دولت، هنوز به پایان نرسیده است و این مسئله جای سوال دارد.به گزارش اپتیک به نقل از مهر، محمدحسن آصفری ظهر دوشنبه در بیست و نهمین آئین پویش راه سلامت که با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اراک برگزار شد، اظهار نمود: پروژه بیمارستان ولی عصر (عج) اراک با پشت سر گذاشتن سه دولت، هنوز تکمیل نشده است. واقعأ این تأخیر در ساخت و اتمام این پروژه جای سوال دارد.
وی افزود: این بیمارستان می تواند پاسخگوی نیازهای درمانی بهداشتی غزب و مرکز کشور باشد. به همین دلیل لازم است نسبت به رفع مشکلات پیش روی تکمیل این پروژه از طرف وزارت بهداشت توجه بیشتری شود.
نماینده مر دم اراک، خنداب و کمیجان در بخش دیگر سخنان خود در مورد ۲ بیمارستان خنداب و کمیجان اظهار نمود: در حقیقت این بیمارستان شبیه درمانگاه است و هنوز اتاق های عمل آن فعال نیست و نیازمند متخصص بیهوشی است، البته در بحث تامین سی تی اسکن این ۲ بیمارستان وزارت بهداشت کمک کرد، اما لازم است که این مشکل نیز از طرف وزارت بهداشت حل شود.
آصفر ی کمبود نیروی انسانی و سرانه پایین نیروهای خدماتی را از دیگر مشکلات استان برشمرد و اظهار داشت: پرسنل فعال هنوز امنیت شغلی ندارند و باید مشکلات استخدامی آنها رفع گردد.
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مورد خسارت وارد شده به اصناف براثر شیوع ویروس کرونا اضافه کرد: صنایع و صنوف در اثر کرونا بسیار لطمه دیدند و تنها کمک دولت بخشودگی و تعویق در پرداخت مالیات بوده است، اما باتوجه به همکاری بسیار عالی اصناف و تعطیلی آنها بسته های حمایتی نیز باید برای آنها در نظر گرفته شود.

1400/03/24
22:57:22
5.0 / 5
248
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک