اپتیک optlab

نمایندگان از پاسخ های وزیر بهداشت قانع شدند

نمایندگان از پاسخ های وزیر بهداشت قانع شدند اپتیک: نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاسخ های وزیر بهداشت و درمان درباره ی واکسیناسیون الزامی کرونا قانع شدند.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، در جلسه علنی بامداد امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی مهدی عسگری نماینده کرج از وزیر بهداشت و درمان پرسید که سوالات و ابهاماتی در رابطه با واکسیناسیون اجباری، عوارض مربوطه، و روند مدیریت مقابله با بیماری کرونا وجود دارد؛ باتوجه به اخطار رهبر حکیم انقلاب در اسفند ۹۸ در خصوص احتمال حمله بیولوژیک در نامه به ستادکل نیروهای مسلح، چه تحقیق و تدبیری در روند مدیریت بیماری کرونا مبتنی بر این فرض داشته اید؟
پس از توضیحات وزیر بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، عسگری نماینده مجلس اظهار داشت که از پاسخ های وزیر قانع نشده است چون پاسخ های سوالات او را نداده است. ظاهرا وزیر بهداشت می خواهد در رابطه با سایر بیماری ها هم همین رویه را دنبال کند مثل آبله میمونی که می گوید مقرر است طبق دستور سازمان بهداشت جهانی عمل شود. در رابطه با HPV صحبت از واکسیناسیون عمومی می کند بدون آنکه اثرات آنرا در حوزه ناباروری و عوارض آنرا بیان کند.
با عنایت به اعلام عسگری نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص قانع نشدن از پاسخ های وزیر بهداشت، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی این سوال را به رای نمایندگان گذاشت؛ نمایندگان با ۱۵۵ رای موافق، ۷۳ رای مخالف و پنج رای ممتنع از مجموع ۲۳۳ نماینده حاضر در مجلس اعلام نمودند که از پاسخ های وزیر بهداشت قانع شدند.
منبع:

1401/05/25
10:06:54
5.0 / 5
217
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک