اپتیک optlab
وزیر بهداشت:

گردشگری سلامت در مشگین شهر قابلیت فعالسازی دارد

گردشگری سلامت در مشگین شهر قابلیت فعالسازی دارد به گزارش اپتیک، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: زیرساخت های بهداشت و درمان شهرستان مشگین شهر باید با هدف رفع نیازهای درمانی گردشگران ساماندهی گردد.به گزارش اپتیک به نقل از مهر، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بیمارستان مشگین شهر و مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی قصابه بازدید نمود.
بهرام عین اللهی در حاشیه این بازدید وضعیت واحدهای پزشکی، مامایی، تزریقات و پانسمان، سلامت خانواده و بهداشت محیط و حرفه ای مرکز خدمات جامع سلامت شهری شهر قصابه را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.
وزیر بهداشت و درمان در ادامه ضمن بازدید از بیمارستان ولیعصر (عج) مشگین شهر و بخش های درحال راه اندازی بیمارستان اظهار داشت: باتوجه به توریستی بودن شهرستان مشگین شهر صحبت هایی با نماینده مشگین شهر و رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل انجام شد تا بتوانیم برای حضور مردم سایر کشورها جهت درمان بیماران زمینه سازی نماییم تا هم پای گردشگر به کشور باز شود و هم ارز آوری بیشتری داشته باشیم.
وی همین طور اشاره کرد: بیمارستان مشگین شهر به ۱۷۰ تخت بیمارستانی مجهز بوده و با مساعدت خیرین و رییس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل ۲ رشته مرتبط فعال بوده و یک رشته دیگر نیز به زودی در این مرکز فعال خواهد شد.
وزیر بهداشت اشاره کرد: کرونا هنوز برچیده نشده است و کادر پزشکی و درمانی در اماکنی که با بیماران عفونی سروکار دارند موظف می باشند از ماسک بهره گیرند.

عین اللهی از همکاری نماینده شهرستان و ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل در راه اندازی بخش سی تی اسکن، اکو و ماموگرافی تشکر کرد و اظهار داشت: برای مردم شهرستان خبر خوش خرید دستگاه ام ار ای و حواله شدن این دستگاه توسط وزارت بهداشت و نصب آن تا آخر سال جاری نوید بخش خواهد بود.


منبع:

1401/07/08
08:49:08
5.0 / 5
71
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک