اپتیک optlab
با دستور وزیر بهداشت صورت گرفت؛

اعزام هانیه به تهران برای ادامه روند درمان

اعزام هانیه به تهران برای ادامه روند درمان اپتیك: كرمانشاه- هانیه دختر فداكار سرپل ذهابی به دستور وزیر بهداشت برای تكمیل روند درمان به تهران اعزام شد.


به گزارش اپتیك به نقل از مهر به نقل از دانشگاه علوم پزشكی كرمانشاه، هانیه دختر ایثارگر سرپل ذهابی كه در زلزله و حین نجات خواهر خود، بر اثر ریزش آوار دچار ضایعه نخاعی شده بود، با سپری كردن مراحل درمان و بازتوانی در كرمانشاه و تلاش جمعی از متخصصان، درمانگران و فیزیوتراپیست ها، به دستور وزیر بهداشت جهت ادامه پروسه درمانی و بازتوانی به تهران منتقل شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی كرمانشاه در مورد اعزام هانیه به تهران تصریح كرد: ماه گذشته دكتر هاشمی در سفری به استان كرمانشاه كه جهت افتتاح تعدادی از پروژه های بهداشتی، درمانی و حضور در كاروان نورآوران سلامت و جراحی مجانی مردم نیازمند در مناطق زلزله زده صورت گرفت، در دیدار با خانواده هانیه ضمن تقدیر از این دختر فداكار سرپل ذهابی در جریان روند درمان و بهبودی وی قرار گرفت.

مهدی محمدی خاطرنشان كرد: در همان ابتدای وقوع زلزله و آغاز روند درمان هانیه بنا به تمایل خانواده وی بر ادامه این روند در استان كرمانشاه تمامی امكانات درمانی دانشگاه علوم پزشكی برای بهبودی كامل در اختیار تیم پزشكی هانیه قرار گرفت و با انجام اقدامات لازم فیزیوتراپی خوشبختانه شاهد به روی پا ایستادن دوباره این دختر فداكار بودیم.

وی ضمن تقدیر از حمایت های خانواده مهندس شكری از هانیه، در انتها بیان داشت: با عنایت به هماهنگی های صورت گرفته هانیه امروز برای ادامه درمان خود تحت نظارت تیم های تخصصی، اعزام و ضمن بستری شدن در تهران، برنامه درمانی مورد نظر اساتید را طی می كند.

1397/03/29
14:44:54
5.0 / 5
5366
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک