اپتیک optlab
همزمان با هفته دولت

10 طرح بهداشتی و درمانی در اصفهان به بهره برداری رسید

10 طرح بهداشتی و درمانی در اصفهان به بهره برداری رسید اپتیك: اصفهان - معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشكی اصفهان از افتتاح 10 طرح بهداشتی و درمانی در این استان همزمان با هفته دولت اطلاع داد.


علیرضا یوسفی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد: 9 طرح از طرح های مزبور توسط دولت و از محل طرح تحول نظام سلامت و یك طرح توسط خیران احداث شده است.
وی با اشاره به اینكه این طرح ها در شهرستان های اصفهان، شاهین شهر و میمه، فریدن، اردستان، لنجان، فلاورجان و چادگان به بهره برداری رسیده است، اظهار داشت: طرح های مذكور با اعتبار 91 میلیارد و 190 میلیون ریال اجرا شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشكی اصفهان اظهار داشت: این طرح ها شامل احداث و بهره برداری از مركز جامع سلامت اصفهانك و خوراسگان، خانه بهداشت دشتی و پایگاه سلامت قلعه شور در شهرستان اصفهان، آزمایشگاه مركزی و آموزشگاه بهورزی در فریدن و مركز جامع سلامت پیربكران در فلاورجان است.
وی سایر طرح های بهداشتی و درمانی را احداث مركز جامع سلامت زواره در اردستان، مركز جامع سلامت مخابرات در شاهین شهر، مركز جامع سلامت باغشاد در لنجان و مركز سلامت روستایی و 2 واحد پانسیون در حجت آباد(سد زاینده رود) در چادگان عنوان نمود.
دوم تا هشتم شهریور به نام 'هفته دولت' نامگذاری شده است.
استان اصفهان دارای حدود 6 هزار تخت بیمارستانی، 52 بیمارستان(37 دولتی و 15 خصوصی و خیریه)، حدود 500 پایگاه سلامت شهری، بیش از 520 باب خانه بهداشت روستایی و 80 مركز خدمات جامع سلامت روستایی است.
ت/6027/3011


1397/06/07
13:28:02
5.0 / 5
4491
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک