اپتیک optlab
همزمان با ۴۰ سالگی انقلاب؛

بیشتر از ۱۳۰۰ پروژه سلامت در دهه فجر به بهره برداری می رسد

بیشتر از ۱۳۰۰ پروژه سلامت در دهه فجر به بهره برداری می رسد به گزارش اپتیك همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیشتر از ۱۳۰۰ پروژه بهداشتی، درمانی و آموزشی افتتاح می شود.به گزارش اپتیك به نقل از مهر، در طول دهه مبارك فجر، حدود ۲۱ هزار متر مربع پروژه در حوزه بهداشت، ۲۷ هزار متر مربع پروژه در حوزه درمان و ۹۰ هزار متر مربع فضای آموزشی، كمك آموزشی، ورزشی و رفاهی به فضاهای حوزه سلامت افزوده می شود.
در طول این مدت، ۳۷۵ باب خانه بهداشت، ۳۰۸ باب پایگاه سلامت، ۹۸ باب مركز جامع خدمات سلامت، ۱۷ مركز اورژانس پیش بیمارستانی، ۲۰ بخش اورژانس بیمارستانی، ۵۰ پایگاه اورژانس جاده ای و ۷ پایگاه اورژانس هوایی، ۲۹ آزمایشگاه، ۹۶ طرح تكمیل و تجهیز بخش های بیمارستانی، ۵ پروژه طرح توسعه تخت های بیمارستانی عادی با ظرفیت ۱۶۷ تخت و ۶ پروژه طرح توسعه تخت های مراقبت های ویژه با ظرفیت ۱۱۳ تخت افتتاح می گردد.
افتتاح ۱۱ مورد تكمیل و تجهیز ساختمان اداری بیمارستانی، ۱۷۶ باب پانسیون پزشكان، ۲۰ ساختمان دانشگاه و دانشكده، ۳۵ مورد تكمیل و تجهیز ساختمان دانشگاه و دانشكده و ۳۷ كلینیك ویژه تخصصی و فوق تخصصی نیز، بخش دیگری از این ۱۳۰۰ پروژه است.
همچنین در طول دهه مبارك فجر انقلاب اسلامی ۶ بیمارستان در سراسر كشور با ظرفیت ۸۶۵ تخت بیمارستانی به بهره برداری می رسد و برای عرضه خدمات، در اختیار مردم قرار می گیرد.

1397/11/20
20:33:50
5.0 / 5
4368
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک