اپتیک optlab
سازمان بسیج جامعه پزشكی اعلام كرد

حضور پزشكان بسیجی در مناطق سیل زده

حضور پزشكان بسیجی در مناطق سیل زده به گزارش اپتیك سازمان بسیج جامعه پزشكی كل كشور جزئیات خدمت رسانی پزشكان بسیجی در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان را شرح داد.به گزارش اپتیك به نقل از ایسنا، به دنبال وقوع باران های سیل آسا در بخش هایی از استان سیستان و بلوچستان و صدمه رسیدن به زیرساخت ها، تاسیسات شهری و در معرض خطر قرار گرفتن سلامتی هموطنان مان در این مناطق، سازمان بسیج جامعه پزشكی كل كشور و كانون های زیر مجموعه آن در مناطق سیل زده، در حال خدمت رسانی به هموطنان صدمه دیده است.

سازمان بسیج جامعه پزشكی كشور با عنایت به تجربه ای كه از سیل های مختلف به دست آورده حالا كه مردم این استان درگیر شرایط نامساعدی هستند، آماده اعزام تیم های پزشكی، بهداشتی، تجهیزات درمانی و انواع دارو به این مناطق است.

خوشبختانه در كنار فعالیتهای مستمر و مؤثر بسیج جامعه پزشكی استان سیستان و بلوچستان، هم افزایی مطلوبی میان كانون های زیر مجموعه این سازمان در راه خدمت رسانی هرچه مؤثرتر به هموطنان رنج كشیده در مناطق سیل زده به وجود آمده است.

فعالیت های مردمی تیم های پزشكی و متخصص بسیج جامعه پزشكی كل كشور همچون تیم پزشكی شهید رهنمون كه متشكل از تیم های پنج تا هفت نفره پزشكان متخصص در رشته های مختلف است، در مناطق سیل زده از روز اول حضور داشته و بعد از فروكش كردن موج سیل هم این خدمت رسانی ادامه خواهد داشت.

همچنین تیم های متخصص پزشكان به صورت آماده باش درحال خدمت رسانی به صدمه دیدگان هستند كه برگزاری پایگاه های درمانی و انواع ویزیت های مجانی همچون خدمات این افراد است.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشكی كشور، لازم به ذكر است كه بسیج جامعه پزشكی كل كشور این آمادگی را دارد كه در صورت نیاز، تعداد بیشتری نیروهای متخصص، تجهیزات درمانی و انواع دارو را به مناطق سیل زده اعزام كند.

گفتنی است كه از راه هم افزایی مناسبی كه میان بخش های مختلف سازمان بسیج جامعه پزشكی كل كشور در استان سیستان و بلوچستان، مناطق سیل زده و استان های همجوار وجود دارد، این موج خدمت رسانی گسترده بعد از فروكش كردن سیل و بارندگی های بی سابقه با وسعت بیشتری جهت پیشگیری از ایجاد بیماری های واگیردار ناشی از سیل ادامه خواهد داشت.


1398/10/25
20:04:27
5.0 / 5
4306
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک