اپتیک optlab
سردار جلالی:

مهار نسبی شیوع كرونا با عزم ملی

مهار نسبی شیوع كرونا با عزم ملی به گزارش اپتیك رئیس سازمان پدافند غیرعامل كشور اظهار داشت: تضعیف دستگاه بهداشت و درمان كشور با وجود وجود انتقادات، یك گناه نابخشودنی است چونكه امروز پزشكان و پرستاران مدافعین سلامت مردم و كشور هستند.به گزارش اپتیك به نقل از مهر، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل كشور با اشاره به اینكه مهار و كنترل اپیدمی ناشی از ویروس كرونا در دو بعد واقعیت میدانی و افكار عمومی معنا پیدا می كند، اظهار داشت: خوشبختانه در ایام اخیر یك عزم ملی و هماهنگی در عالی ترین سطوح مدیریتی كشور پدید آمده كه نتیجه آن مهار نسبی شیوع ویروس كرونا در كشور است.
وی اضافه كرد: این مهار به معنای آن است كه در هفته های آتی ما شاهد كاسته شدن از تعداد مبتلایان و نزولی شدن منحنی ابتلاء خواهیم بود.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل كشور با اشاره به اینكه در حوزه رسانه ای هنوز نتوانستیم به یك اجماع عمومی دست پیدا نماییم كه بخش عمده ای از آن ناشی از برنامه ریزی هدفمند رسانه های ضدانقلاب و قرارگاه های رسانه ای آنها است، اشاره كرد: بررسی ها نشان میدهد كه خط رسانه ای دشمنان با سه محور اساسی سازمان یافته است.
سردار جلالی درباب راهبردهای جنگ رسانه ای دشمن در شرایط فعلی توضیح داد: در درجه نخست دروغ گو جلوه دادن نظام بهداشت و درمان كشور مانند انتشار آمار غلط از وضعیت مبتلایان، ایجاد تناقض آماری بین سخنان مسئولان است، دوم القای ناكارآمدی سیستم بهداشت و درمان كشور مانند مقایسه های ناصحیح بین سطح اقدامات ایران و سایر كشورها، بزرگ نمایی كمبودها، حذف خبرهای مثبت و امیدوار كننده و در درجه سوم هم ایجاد ترس و هراس عمومی در مردم و كادر درمانی كشور با انتشار اخبار ناصحیح، اغراق درباره تلفات بیماری و مانند آن.
وی گفت: تاكید در اینجا روی عموم مردم و كاربران رسانه های اجتماعی است تا به اپیدمی رسانه ای ویروس كرونا مبتلا نشوند و آگاهانه به كشور برای عبور از این چالش بزرگ كمك كنند. مسئله مقابله با ویروس كرونا یك مسئله ملی و بسیار مهم می باشد. باید در این مبارزه و مقابله یكپارچه و متحد بود و به توطئه دشمنان توجه كرد.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل كشور با اشاره به اینكه سیاسی نكردن مقابله و مبارزه با كرونا و توسعه عزم واحد و ملی لزوم اصلی امروز كشور است، اشاره كرد: دقت نماییم تا ناخواسته و ناآگاهانه در زمین دشمن و به نفع او بازی نكنیم.
سردار جلالی اظهار داشت: تضعیف دستگاه بهداشت و درمان كشور با وجود وجود انتقادات، یك گناه نابخشودنی است چونكه امروز پزشكان و پرستاران مدافعین سلامت مردم و كشور هستند و همه باید قدردان زحمات آنان باشیم.


منبع:

1398/12/06
15:44:50
5.0 / 5
4305
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک